Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan érezzem magam férfinak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érezzem magam férfinak, ha minden csaj már ránézésre lenéz?

Figyelt kérdés
Még nem is ismernek, nem tudnak rólam semmit, de ha közelítenék feléjük, meg akarnám szólítani őket, már látom a fintort az arcukon, hogy legszívesebben a világ másik felére kívánnának.
2014. aug. 4. 16:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8%

Amikor közeledsz feléjük és látod, hogy már ott a fintor az arcukon, mondj nekik ennyit:

Anyád üzeni, hogy marad még nálam pár estét!

Aztán menj el.

Tuti jobban fogod érezni magad (feltéve, ha ugyanúgy nem vagy épelméjű mint én).:D

2014. aug. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
12%

Sportol B+ hogy legyen valamilyen kinézeted, tanulj sokat és művelődj, légy szorgalmas és szerezz jó szakmát azzal pedig sok pénzt és akkor lesz önbizalmad és férfinak néznek majd.


De semmiképpen ne itt rinyáljál mint egy fürdős K, mert ezzel csak azt bizonyítod, hogy valóban nem vagy férfi.

2014. aug. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mindent megteszek a kinézetemért amit lehet (sport, egészséges kaja, fodrász, jó ruhák), de ezt lenullázza hogy alacsony vagyok és nincs helyes arcom.
2014. aug. 4. 17:19
 4/12 anonim ***** válasza:

és eszed van? végeztél iskolákat? mert az is fontos:) legyél okos, művelt, olvasott, és sokkal könnyebb elérni a nők figyelmét, mint azzal, ha izmos vagy.


Persze, kérdés, milyen nőkét:D

2014. aug. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Buford Tannen ***** válasza:
hány cm magas vagy ?
2014. aug. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

4-es: egyetem utolsó évét taposom, és lehet hogy nagyképűen hangzik, de az emberek 90%-ánál műveltebb és tájékozottabb vagyok, ez tapasztalat. De tök hiába, mert addig el sem jutok senkivel, hogy akarjon találkozni velem. Amúgy nem feltétlen hibáztatom őket, nekem is mindegy lenne, hogy milyen okos egy csaj, ha egyáltalán nem tetszik, csak elég rossz érzés, hogy adok a külsőmre, de a genetikám miatt még így sem elég.

5-ös: 170 vagyok.

2014. aug. 4. 17:58
 7/12 anonim ***** válasza:

ja hát akkor ez a bajuk a lányoknak, hogy alacsony vagy

ezek a csajok tényleg valamiért utálják az alacsony fiúkat, nem értem miért, pedig hát arról senki sem tehet, h milyen magasra nő meg

szerintem azért ezek a lányok magukat is utálják, mert nem elég magassak meg erősek

2014. aug. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De most ezzel mit csináljak?
2014. aug. 5. 09:09
 9/12 anonim ***** válasza:

tudod kérdező, nekem 3 diplomám van és a phd-met csinálom, de sosem mondanék olyat, hogy az emberek 90%-ánál műveltebb vagyok. Sokat kell még tanulnod az életről és az alázatról.:)


De egyébként tényleg amiatt lehet, mert pici vagy, a pici fiúkat kevés lány szereti.:(

2014. aug. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Idiótaság, a 170 teljesen normális átlagos magasság. A srácok között is vannak sokan 160-asak. Akkor azok már törpék, ha te 170-el alacsony vagy?

A csajok többsége 170 alatt van, sokan el se érik a 160-at se. Abból meg ne induljunk ki, hogy a gyakorin mindenki 2-3 méter magas. Úgyhogy ez ne hátráltasson. Az meg, hogy találkoztál pár olyan személyel, akiknek a magasak jöttek be pech, nem volt szerencséd, a többségnek nincs ilyen feltétele.

2014. aug. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!