Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy olyan fiúról, aki már annyira ki van készülve az egyedülléttől, hogy ha egy lány kerülne a közelébe, biztos hogy az első találkozás alkalmával megcsókólná?

Figyelt kérdés
Lányok - ha látnátok a srácon, hogy oda és vissza van Tőletek - ti is visszacsókolnátok? Vagy inkább az első randin azért még korai?

2014. aug. 3. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
nem, nem szeretem ha vkinek bárki jó és velem is csak "beéri"
2014. aug. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel az egyedülléttől van ki, és nem "rám van hangolódva", ezért nem hiszem hogy jó néven venném, ha nem bírna nyugton maradni (="ki van készülve") ...
2014. aug. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

?? hát, ez elég leteperősen hangzik és én ettől viszolygok.

csóknál is sokkal jobb, ha sokadszorra történik csak meg, mert addigra biztos, hogy akar tőled valamit a csaj, elvégre is volt 2. és 3. randi is..

de első randin szívás, ha visszautasít, vagy ha belemegy, de többet nem látod..

én többre értékelem azt a pasit, aki nem akar első randin lesmárolni.

2014. aug. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Engem megcsókolt a barátom az első randin. Nem jutott eszembe, hogy azért tette volna, mert rettegne az egyedülléttől, vagy, mert bárki megfelelne neki (mivel egyáltalán nem így volt).

De ha ilyen okok miatt tette volna bárki is a múltban, az nagyon zavart volna.

2014. aug. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez gáz. Nekem sz@rul esne, pláne ha még be is jön a pasi. Nem bírom azokat a nagyon kiéhezett típusokat, akik még egy kecskét is lesmárolnának, csak legyen már valami.
2014. aug. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!