Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első találkozás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első találkozás?

Figyelt kérdés

Üdv. Kisvárosba lakok, ahol semmi jó hely nincs, nem lehet sehova sem beülni meginni valamit, beszélgetni. Más ügyben jönne a lány oda ahol lakok és mondta, hogy miért nem találkozunk itt. Mondtam, hogy nem nagyon érek majd rá aznap (azért nem akarok itt találkozni vele mert sehova nem tudunk elmenni csevegni). Mondtam neki, hogy inkább én megyek el az ő városába mert azért az tele van a kikapcsolódáshoz, nyugodt beszélgetéshez szükséges helyekkel. Vagy mondjam neki mégis, hogy ráérek? csak akkor mit csináljunk itt? azért első találkozás alkalmával mégsem akarom felhívni oda ahol lakok, az utcán meg nem nagyon akarok járkálni ilyen melegben.


Ha hozzá mennék (a városába) akkor első talikor csak simán köszönjek neki vagy puszis köszönés legyen? Mert ugye fontos az első benyomás.


a helyre én egy szép térre gondoltam, szökőkút is van ott meg minden.


tehát a fő kérdés, hogy hol találkozzunk először!

(chetelünk egy ideje szóval érdeklődünk egymás valódi kiléte iránt (: )


2014. júl. 7. 16:15
 1/6 A kérdező kommentje:
17/f
2014. júl. 7. 16:16
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem puszi mehet első találkozásnál...

nálatok nincs nyugodt csöndes hely ahol tudtok beszélgetni? ki tudtok ülni kicsit?

2014. júl. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát olyan hely ahol elképzelhető számomra egy első találkozás nem nagyon van. Vagy náluk beűlnénk egy nyugis pub-ba?! az szerintetek elmegy?
2014. júl. 7. 16:22
 4/6 anonim ***** válasza:
hát én nem például egy parkba ültem ki a lánnyal :) hát ha tényleg nyugis és tudtok kettesben beszélgetni akkor beülhettek :)
2014. júl. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
persze, szép kis nyugodt árnyékos tér. 2-3 személyes padokkal.
2014. júl. 7. 16:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy park is teljesen jó lesz. Nem kell túlparázni :) De szerintem ne kertelj előtte már rögtön az első adandó alkalommal. Mondd el neki hogy oké, csak nem tudod hogy mert nálatok nem sok lehetőség van... bár mondom hogy nem kell, mert egy park is tökéletes, egy nagyobb városban is csak egy nagyobb park lenne érdekesebb kb...
2014. júl. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!