Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet egy nő szerelmes egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy nő szerelmes egy másik nőbe anélkül hogy bármelyikük leszbikus lenne?

Figyelt kérdés
2014. aug. 3. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:
:O érdekes
2014. aug. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem. De érezhet igaz barátságot, már- már testvéri szeretetet.
2014. aug. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem, csak szeretheti
2014. aug. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha biszexuálisok.
2014. aug. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Te csak a SZERETET-ről beszélsz.

Ha már szerelmesek, van "hajlamuk"

2014. aug. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha már szerelmesek abban minden esetben van kémia anélkül nem szerelem csak erős kötődés szeretet szimpátia...szerelem nálam az a vonzalmat is jelenti amiben van szexualitás.Olvastam pár cikket erről fórumokat.Voltak nők akik írták mennyire megszerettek egy másik nőt de azt el sem tudják képzelni hogy hozzáérjenek vagy komolyabb intimitás legyen köztük.Kérem szépen akkor ez nem szerelem...miért kell mindenre ráhúzni és mindenbe bele látni a leszbikusságot?Nálam egy férfi volt olyan aki nagyon megfogott szinte már azt hittem szerelem de szexet nem igazán képzeltem el vele nem is gondoltam rá.Az ilyesmi egy erős lelki szintű vonzalom kötődés nem szerelem.
2014. aug. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
IGEN!
2014. aug. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, biszexualitás, panszexualitás...
2014. aug. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A szexualitás, különösen nőknél, valami nagyon fluid dolog. Rengeteg lányt ismertem, akik előtte és utána is mind kőheteroként élték az életüket, de az az egy kivétel az olyan erejű szerelem volt az életükben, hogy nem lehetett csak úgy elmenni mellette. Sok nőnek inkább szakaszok vannak az életében, bizonyos korban el tudja képzelni csak az egyik nemmel, vagy mind a kettővel, vagy a másik nemmel. Más elméletek szerint nincs olyan, hogy leszbikus, hetero, bi, hanem mind egy széles, nagy felbontású skálán mozgunk.

A másik megközelítés: a szerelem sokféleképpen definiálható. Testi tünetekkel is járó, intenzív rajongás szexuális zönge nélkül, nagyon mély lelki kapcsolat, lelkitársi viszony - igen, ez simán előfordulhat két hetero nő között is.

2014. aug. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!