Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes lettem egy 21 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy 21 évvel idosebb pasiba mit tegyek?

Figyelt kérdés
álitása szerint o is nagyon belém szeretett azt mondta oda van értem..és hogy mindig velem szeretne lenni,. csak az a nagy baj hogy van felesége + 3 gyereke.. álandoan o jár a fejembe nem tudom elfeledni ot..! tik mit tennétek a helyemben? kérlek segitsetek..kocce
2008. aug. 5. 11:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Habár korban ő az idősebb most neked kell felnőttnek lenni. Ha valóban szerelmes és nem csak áltat akkor is tovább kell állnod, hisz neki családja van!!! Nem csak magáért hanem +4 főért felelős. Tönkretennél egy családot? Nem hiszem.
2008. aug. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is udvarolt egy 13 évvel idősebb, 2 gyerekes családapa, de én ebbe nem mentem bele, még csók sem volt. Az ilyen pasik totál megbízhatatlanok, nem érdemes velük kezdeni. Ha a családját képes otthagyni, téged is ott fog, ha elmúlik a rózsaszín köd. És persze nem szép dolog így kiszúrni a feleségével sem, pont elég baj neki, hogy ilyen férje van..
2008. aug. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az igaz...elgondolkodtato..koszonom szepen a valaszokat...de mi kozottunk mar volt tob is mint csok....sajnos..:-(
2008. aug. 5. 12:34
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el, az a legjobb. Csak szeretőnek kellesz neki.
2008. aug. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Amúgy nem túl valószínű forgatókönyv, hogy otthagyja anyut, meg a három csimotát, téged elvesz és innentől boldogan éltek, amíg meg nem haltok. Ha mást nem, gondolj bele abba, hogyan alakul a családi költségvetés a háromszoros tartásdíj után.
2008. aug. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is tegyél le róla! Arról nem is beszélve, hogy még előtted van minden ami az életben fontos. Család, otthon megteremtése... Szerintem egy 3 gyerekes családapától nem sokat várhatsz ilyen téren.

Pláne nem kéne a gyerekektől "elvenni" az apjukat

2008. aug. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
mi ez divat lett???? hogy választhatsz el egy apát a családjától??? nincs hozzá jogod hogy tönkre tedd 3 gyerek életét mert te ideiglenesen szereted!!! az ilyen nöket mint te felakasztanám... már bocs...
2008. aug. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el keress valami fitalabb korban hozzád illő pasit:)Ne kezdj idősebbel hagyd őt csak át ver ez biztos:( Ha rám hallgatsz elfelejted és keresel vmi fiatalabb pasit;)
2008. aug. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én aztán megértelek! Egy biztos, nem fogja otthagyni a feleségét és a gyerekeit. Azt nem tudom, hogy szeret-e, de a családjáról tuti, hogy nem fog lemondani. (Bár ki tudja...?) A férfiak többsége ilyen szempontból gyáva.
2008. aug. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
kocike a tanacsokat....ja a pasik gyavak az tuti...de mind 1..kocike
2008. aug. 6. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!