Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mondtok valami romantikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondtok valami romantikus filmet, amin lehet sírni? 20/F

Figyelt kérdés
2014. júl. 30. 18:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Keith, Séta a múltba, Szerelmünk lapjai hirtelen ennyi...
2014. júl. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
meg most nagyon felkapott a Csillagainkban a hiba.... az is hasonlít a séta a múltba c. filhez....
2014. júl. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Megnéztem az 500 nap nyárt, most még szarabbul érzem magam. :((
2014. júl. 30. 19:58
 14/18 anonim ***** válasza:
Elizabethtown
2014. júl. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nagyon sok van, de ha valaki szereti a tényleg igényes, színvonalas filmeket, ráadásul fiúnak ez tényleg ideális mert kosztümös történelmi film egyet nagyon tudok ajánlani:


Egy veszedelmes viszony.


[link]


Nem valami Happy end film, de nagyon megható, igazi. Én zokogtam rajta nem sírtam.

2014. júl. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Utóbbi válaszoló..


Nem tudom randira kell-e a lányt megsiratni de ha viszont saját magadra irányult a kérdés akkor engem levettél a lábamról. 20/L

2014. júl. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Megnéztem a Kaith-et, hát hihetetlen. Inkább megbotránkoztató, és értelmetlen, mintsem romantikus. Ahogy halad a cselekmény, egyre szürreálisabb az egész, a vége meg egyenesen botrányos. A szereplőkkel nincs gond, de a cselekmény 0/0. 20/F
2014. júl. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Én egy éve láttam nagyjából a Kedves John cimű filmet és nem az a nagyon sirós, de lehet, hogy megkönnyezed...

És igen valaki irta, hogy a Csillagainkban a hiba most nagyon felkapott..igen az nagyon sirós..lehet én is sirtam volna csak éppen el voltam foglalva a leghátzl űlő csajjal aki a film felétől hangosan zokogott...nagyjából ezeket tudom ajánlani

2014. júl. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!