Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randira vegyek valamit neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira vegyek valamit neki?

Figyelt kérdés
17/f

2014. júl. 28. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Mundjuk egy szál virag
2014. júl. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A rózsa tökéletes
2014. júl. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Valami nagyon apró csekélységet, jelképes apróságot. Virág nem a legjobb, mert azt végig fogni kell és pakolgatni (kivéve ha autóval mész érte és el tudod rakni, akkor egy szál virág jó ötlet). 17 vagy, így ez nem játszik.

Könnyen el tudja tenni, mondjuk egy apró plüssvirág vagy ilyesmi.

2014. júl. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem kell semmit sem venned.

Majd a sokadik alkalommal vihetsz valamit, de elsőn minek?

Ha rózsával kezdesz, akkor már szerelmet is vallhatsz neki. A rózsa a szerelem "jele", szóval elkezdene kombinálni a kiscsajszi, nem kell ez.


Első alkalommal csak érezzétek jól magatokat.

2014. júl. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én egy első randin sem vártam el, hogy hozzon valamit a pasi.

Mondjuk attól függ,ismerted-e már előtte, vagy esetleg netes ismerkedés utáni első találkozás.

Ha első találkozás akkor főleg ne vigyél semmit, ha nem tetszik a csaj akkor azon fogsz "keseregni",hogy minek vittél neki bármit is, ha meg a csajnak nem tetszel akkor ő fogja szarul érezni magát,hogy kapott valamit aztán meg ki kell kosaraznia :D


23/L

2014. júl. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ha első randira odaállítasz egy rózsával, ott már nemlesz 2. randi. Elsőn még csak ismerkedtek. Elég vinni majd akkor, amikor már több van közöttetek, mint ismerkedés.
2014. júl. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Attól függ mióta ismered. Virágot semmiképp se vigyél első randira, csak bajlódni fogtok vele.

A lányok többségének nem jön be a papucskodás, és az első randin ajándékozgatás eléggé arra hajaz, szóval ezt egyenlőre jobb mellőzni.

Ha mindenképpen szeretnél valamit adni, ugorj be 2 kávéért/latte-ért valahova. Ez teljesen "semleges" dolog, csupán egy kedves gesztus. "Út közben benéztem egy kávézóba, gondoltam hozok neked is."

2014. júl. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!