Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fekete harisnya randira vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fekete harisnya randira vagy inkább testszínűt vegyek? (kép)

Figyelt kérdés

tudom hogy nem jo kategória de gyorsan kéne tanács hogy ez a fekete a mi a képen van vagy inkább testszínű harisnyát vegyek fel az esti randira köszi :)

20L

[link]


2014. máj. 11. 11:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
tesztszínű párti vagyok 23L
2014. máj. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Enis jobban szeretem a testszinu harisnyakat, sztem szebbek:)

L

2014. máj. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen ruha lesz rajtad. Fehér kisruhához vagy farmershorthoz nyilván nem passzol a fekete harisnya...
2014. máj. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A testszinu szerintem jobb
2014. máj. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
oké köszi akkor testszínű lesz :)
2014. máj. 11. 11:11
 6/16 anonim ***** válasza:
A fekete! A testszinut nem szeretem, a fekete viszont nagyon szexi. Ferfi voltam. A kepre meg mindjart kiverem!
2014. máj. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A legjobb tanács, hogy sose kur vának öltözz első randira, hiába akarsz überszexi lenni. Azaz ne ezen az úton akard megszerezni a pasit, mert a könnyűvérű lányt fogja látni benned. Én hamar kilőném helyedben a miniszoknyát fekete harisnyával.
2014. máj. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ennél maradj. A fekete vékonyítja a lábat, nem mellesleg baromi jól áll! Irigylem a srácot akivel találkozol. Csinos vagy! Én a feketére szavazok, a testszínű túl egyszerű!

25F

2014. máj. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Persze a fiúk legtöbbje a feketére szavazna, de ne csodálkozz ha már első randin azon fog járni az esze, hogy hogy fektessen meg.
2014. máj. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Barmit felvehet ha nem kikurt ronda akkor azon fog jarni a pasi agya h hogyan dugja meg..
2014. máj. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!