Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek megkaphatok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Luki1111 kérdése:

Szerintetek megkaphatok egy olyan fiút, aki nálam 6 évvel idősebb? De nagyon nagyon szeretem őt!

Figyelt kérdés
Az is lehet, hogy majd fogunk találkozni!

2014. júl. 27. 19:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
füüüüüü ba*****, 12 vs 18. Hát az nagyok király.. remélem a srácnak van agya.
2014. júl. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
15 voltam ő 26. Odáig voltam a srácért. tetszettem neki nagyon én is. egy kérdése volt. Élsz szexuális életet? (nem volt a válasz) Megkérdezte h akarom-e h belevezessen? Erre is nem volt a válasz...A következő kérdés az volt, hogy akkor mit akarok? igaz nálad nem 11 év van hanem 6 de te 12 ő 18 ...Téged még a szüleid korlátoznak ő már valszínű szexuális életet él bulizni jár. Nem hiszem, hogy felvennéd a versenyt egy vele egyidős csajszival... akivel bulizhat ihat szexelhet... akinek nem kell időben hazamenni.
2014. júl. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
de azért ez érdekes, 12 éves koromba abszolút nem is jutott eszembe hogy ilyenekkel foglalkozzak hogy "párkapcsolat" ráérsz ezzel később is szerintem bőven.
2014. júl. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

"Rendben, bocsánat. De néhány év múlva nem lesz annyira vészes, pl.: 20-26, 18-24"


Hát jah, addigra talán ki is engedik a börtönből.

2014. júl. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
igen utolsó azt hihetnéd hogy lekötik őket az iskolás stb otthoni dolgok de áááá, itt írogatnak ilyeneket?
2014. júl. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
hát érdekes az biztos, hogy itt tartunk.
2014. júl. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Hasonló cipőben járok, ha a kiszemeltednek van egy kis esze nem kezd 12 évessel, de szerintem ez tisztelendő. Sajnálom, hogy ilyet sikerült találnod, de ez most nagyon nem reális, talán majd egyszer:/ :) Szurkolok h találj egy hasonló korodbelit.;)
2014. aug. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!