Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet úgy beleszeretni valakib...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy beleszeretni valakibe, hogy még eddig csak msn-en beszéltem vele?

Figyelt kérdés

Olyanok tapasztalatait várom,akikkel előfordult már ilyesmi.Lett -e kapcsolat,csalódott -e az első találkozás után..Iyenek:)

Köszönm


2010. jan. 10. 13:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát én nem is tudom.Nem hinném, hogy ez így lehetséges.Igazából talán így a másiknak a belsőjét ismered meg először(bár msn-en ez kicsit másabb, mint élőben). Bár így elég sok mindent eltud titkolni, vagy lesarkítani, ami később meglepetéseket okozhat.De van olyan is, akinek így könyebb az ismerkedésSzal sztem mint midnenre, erre is lehet példákat találni :)
2010. jan. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Bele nem szeretsz, csak a róla alkotott képbe, egészen addig, míg nem találkoztatok. Velem már megesett ilyen, sőt, ha lehet ezt mondani még mindig tart, de köztünk nagy a távolság, nem lenne egyszerű megoldani a találkát. Az előtte lévő esetben találkoztunk, de nem volt meg az a bizonyos szikra, viszont azóta is jó barátok vagyunk, annak ellenére, hogy ő többet akart akkor.

Csak azt tudom tanácsolni, ne halogassátok a találkozót! :)

20/L

2010. jan. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nekem a volt barátommal volt ilyen. És az a vicces, hogy sem akkor nem hittem az ilyesmiben, sem pedig ma. Mert hogy a kanálba' szerethetsz olyat, akit még csak képen láttál? Ennek ellenére nekem sikerült belezúgni... Ha nem is az volt eleinte, de nagyon hasonló érzés volt, és az első találka után bizonyossá is vált, hogy mindennél jobban imádom. Ő volt életem legnagyobb szerelme - sőt, talán még ma is újraéleszthetnénk a dolgot, de sajna van köztünk 120 km, és még egyéb olyan tényezők, amiket most nem szeretnék leírni. Két hónapig voltunk együtt, és ha hihetek neki, akkor mindkettőnknek ez volt élete legeslegjobb kapcsolata, bár nem tartott túl soká, mert megcsalt. De volt benne annyi gerinc, hogy elmondta, pedig lehet, hogy soha nem derült volna ki - sőt, szinte biztos.

Szóval... A tapasztalat azt mutatja, hogy létezik ilyesmi, pedig határozottan nem hiszek benne... Lehet csoda történt vagy valami... :)

2010. jan. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az előző barátomba úgy szerettem bele, hogy nem találkoztunk élőben. Aztán mikorrandiztunk, kiderült, hogy élőben egészen más a stílusa, mint neten. Ahhoz képest egész sokáig húztuk, 5 hónapig együtt voltunk. De szerintem csak azért, mert ritkán tudtunk találkozni, és azok a tulajdonságai, amik a neten nem látszottak, fokozatosan mutatkoztak meg. Nem mondom, hogy lehetetlen így kezdeni egy kapcsolatot, de nagyon ritkán jön össze szerintem.
2010. jan. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én velem volt így. Azóta nem tudok hinni egy pasinak sem! Tönkretett egy életre
2010. jan. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Van aki Istent is szereti egy életen át, azt soha nem látta még élő ember...

Amúgy nem szerelmes leszel belé, hanem vágyakozni fogsz rá, mert éreztetik veled a törődést, a neten bárki írhat bármit, név és arc nélkül!!!

Borzasztóan lehet koppanni, ha nem azt kapod amit vársz, pedig csak beszélgettetek következmények nélkül...

2010. jan. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Van. Ritka, meg rizikós, mert sokan nagyon másak msnen mint a valóságban, de nincs kizárva. :-)
2010. jan. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2010. jan. 10. 14:55
 9/14 anonim ***** válasza:
lehet. tapasztalat. :)
2010. jan. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
hát, majdnem sikerült, amikor legjobban belemélyedtünk akkor már rá gondoltam mikor feküdtem, mikor keltem, egész nap sms eztünk és egész este msn eztünk, de a távolság miatt soha nem találkoztunk, lehet hogy jobb is, igy megmaradt egy olyan kép róla hogy kedves és aranyos, ha találkoztunk volna ez mind könnyen szertefoszlik...
2010. jan. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!