Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sértő lesz neki ha nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sértő lesz neki ha nem akarok folyton csókolózni?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel már 2x csókolóztam. Első alkalommal a randi közepén és elköszönésnél aztán a második alkalommal a randi elején 3 puszival köszöntem neki mert haragudtam rá a két találkozásunk között történt dolgok miatt, de elköszönésnél megcsókolt.

A helyzet az, hogy van 2 rossz fogam aminek a megcsináltatásán már elég rég rajta vagyok, de elég lassú folyamat ezért nem szeretnék vele annyira csókolózni nehogy észrevegye. Oké, hogy az lenne a legjobb (tudtán kívül neki is) hogy ne csókolózzunk annyit, de ha mondjuk megölelem, megpuszilom (esetleg szájon is) akkor nem fog nagyon hajtani a csókra? Nem lesz neki visszautasítás vagy nem fogja úgy érezni hogy sikerélmény nélkül zárjuk a randit?

(Csókolóztunk már ugye, de nem érzem úgy hogy ezt el szeretném neki mondani.:)


2014. júl. 22. 23:12
 1/6 KnightBalazs ***** válasza:
Sztem ha nem egy büdös paraszt megérti. Én biztoa megérteném.
2014. júl. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az értelmes választ!

Remélem, hogy nem veszi sértésnek. Sajnos nem tehetek erről a 2 fogamról, mert az iskolai orvos rontotta el őket és külön fogorvos pedig iszonyat drága úgyhogy eddig nem tudtam mit kezdeni vele és "csak" fél éve kezdtem el másik fogorvoshoz járni.

2014. júl. 22. 23:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha szeretsz vele csokolozni, szerintem a 2 fogad miatt nem kell abbahagyni. J

Ha tenyleg szeret, megerti hogy a fogaid megcsinalasa nem keves ido. Meg most 2 fog mit szamit egy csoknal?

2014. júl. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az a 2 rossz fog lehetetlen rossz szájszagot, szájízt ad nekem, így sajnos olyan opció nincs hogy "nem zavaró".:(

Használok szájvizet, de ez a nagy reklámos is max. fél órát bír ki..vagy annyit sem.

2014. júl. 22. 23:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor mondd el neki hogy miert nem szeretnel csokolozni. Csak magamat tudom ismetelni, ha tenyleg szeret megerti.
2014. júl. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítségeket.

Az a gondom, hogy oké csókolóztunk, de nem érzem olyan közel magamhoz hogy ezt elmondjam neki mert ez nekem kellemetlenebb téma mintha bármilyen szexuális témát felhozna mert azt tudnám éretten kezelni, de ez a téma nekem nagyon kínos.:(

2014. júl. 22. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!