Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet olyan lányt találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet olyan lányt találni Vas megyében (főleg Sz. Hely környékén), aki kedves, nem bunkó, nem cigizik, lehet vele beszélgetni?

Figyelt kérdés

Hasonló 17 éves fiú vagyok, akinek még nem volt barátnője, és nagyon egyedül érzi magát. Barátaim nincsenek (sajnos), szórakozó helyekre nem járok (nincs kivel/kikkel).

(Bocs a nagyon hülye kérdésért)


2010. jan. 9. 18:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Társkereső oldalakon?
2010. jan. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én Szombathelyre járok egyetemre. Ha hasonló temperamentumú lányt keresel, akkor olyan helyeken nézz körül, ahol te magad is megfordulsz.

Például könyvtár, koripálya (ez szerintem kitűnő terep lehet), strand (nyáron), a Csótónál, a boltban. Ismerkedni bárhol lehet, csak magabiztosnak kell lenned.

Remélem sikerrel jársz!


20/L

2010. jan. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szombathelyi vagyok, szvsz a koripálya a legjobb ismerkedési hely télen. :)

16l

2010. jan. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
énis szhelyi egyetemre járok, sztem az egyetem környékét messzire kerüld el, meg a romkertet is....mmik előtt viszont sok korodbeli csaj szokott lógni
2010. jan. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Én is hozzád hasonló vagyok, nehezen ismerkedem, nincs sok barátom. Aki csajjal most randizgatok, azt a néhány haveromon keresztül ismertem meg. Szerintem legalább annyira fontos, hogy barátokat szerezz, akikkel el tudsz menni szórakozni, csajozni.
2010. jan. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nyugi van ilyen csaj Szombathelyen nem kell kétségbeesni ,és az még különben sem a világvége ha 17 évessen nincs barátnőd,de barátokat nem ártana beszerezni ne érts félre én is hasonlitok hozzád,de nekem azért van 1-2 barátnőm. Én se szoktam szórakozó helyekre járni én inkább a mozit célzom meg hasonló helyeket. Ha van kedved írj.
2010. jan. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Szívesen írnék, de valamiért nem lehet neked privát üzit küldeni. (Egyszerűen nincs ilyen opció a válaszod alatt.)

Köszönöm a többieknek a választ.

2010. jan. 10. 16:59
 8/11 anonim ***** válasza:
Majd megoldom hogy legyen
2010. jan. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Na látod most már van hova írnod.
2010. jan. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sokan vannak igy szerintem ne add fel még fiatal vagy nem késtél le semmiről. Ha van kedved irhatsz nekem.
2010. febr. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!