Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell csókolózni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csókolózni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 15 éves,fiú vagyok,és nemrég (1 és fél hete) összejöttem egy lánnyal. Azt kell rólam tudni,hogy bár több lánnyal is voltam már,csókolni még sosem csókoltam meg őket,viszont most sokszor lett volna már rá alkalmam,ahogy ismerem a lányt,biztos várja már hogy megcsókoljam,szóval nem akarom tovább halogatni. Milyen tippeket adnátok? Vagy hogy kell csinálni? Azt tudom,mert sok helyen láttam már,hogy az ajkak milyen pozícióban vannak csók közben. Na de hogy avassam be a nyelvemet a szituációba? Meg mit csináljak vele? Egyszerűen csak "dugjam át" az ő szájába?

2014. júl. 17. 00:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Hajolj közel, puszild meg a száját, kicsikét távolodj el majd megint puszild meg, de most már kicsit döntsd oldalra a fejed ajkak szét nyelv lassan át és innen már megy magától sztem :D Elsőre ne legyen túl hosszú!
2014. júl. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hidd el tudod, sajat tapasztalatbol mondom. Veled szuletik, s akkor forr ki csak igazan ha elkezded hasznalni. Vard ki a megfelelo pillanatot s ha ugy erzed megvan ne szegyenloskodj. (En is azt hittem, hogy nemtudok, aztan meggyoztek ennek az ellenkezojerol, azota a srac imadja es kivanja a csokom. Szoval, hidd el menni fog. Csak ne gorcsolj ra!! ) Sok szerencset es meglasd elvezni fogod Te is, sot a lany is. 19/L
2014. júl. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem.Köszönöm a tippeket. Abban biztos vagyok,hogy én élvezni fogom,viszont félek hogy a barátnőm nem. Mivel nekem ez lesz az első,és ő már túlvan páron,biztos megvannak az elvárásai...nem tudja hogy én még nem csókoltam meg senkit sem,remélem nem lesz gáz belőle..nemsoká biztosan sort kerítek rá,mégegyszer köszönöm!
2014. júl. 17. 01:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!