Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell csókolózni? :D

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csókolózni? :D

Figyelt kérdés
Szóval az van hogy a barátnőmmel kb 1 és fél hete vagyunk együtt,és most lesz a születésnapja,gondoltam megcsókolom,de bevallom kicsit parázok tőle,mármint megtenni nem félek,csak attól hogy elrontom :c :D Szájra puszi már rendszeres,és egy párszor már volt hogy több szájrapuszit adtunk egymás után és ott simán majdnem átalakult csókká,de ez gondoltam jó meglepetés lesz neki szülinapra,mind a kettőnknek ez lesz az első :s :D Igazából a fogalmát nem értem,hogy mit merre hogyan,mit is jelent pontosan az a csók :s :D Harapni egymás ajkát,vagy nemértem :c :D Oltásokat nem kérek,a válasszokat meg előre is köszönöm! :D 13/F

2014. jún. 27. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Talizzunk ès megmutatom :D

Jó.. viccen kívül. Ne izgulj, mivel mindkettõtöknek az elsõ, nem tudod elrontani, mert így nem igazán tud mihez hasonlítani. Biztosan jó lesz. A lényeg, hogy ne siesd el, csak szèp lassan. Nem tudom leírni, mit hogyan csinàlj, mert azt èrezni kell. De ne aggódj, menni fog. :)

(Bõvebb információèrt írj privátban)

2014. jún. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hidd el menni fog ez tanács nélkül is. Nem kell harapdálni amúgy. A lények hogy azért ne tépd le az arcát.
2014. jún. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Jaaj de aranyos:3
2014. jún. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

arra figyelj hogy ne probald elsore letuszkolni a nyelvedet a torkan :) A harapdalast meg felejtsd el.


Ezt nem lehet konyvbol megtanulni, csak csinalod aztan menni fog. Ne parazz.

2014. jún. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!