Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés
Van egy kb velem 1 idős lány akivel 1 üt szoktam utazni a buszon. Nem ismerem és ő se ismer engem ennek ellenére állandóan bámul és flörtöl velem a szemével annak ellenére, hogy a fiújával van!!! Állandóan ahogy teheti engem néz és keresi a tekintetemet aztán ha a szemébe nézek visszanéz majd kis idő múlva megcsókolja a fiúját vagy magához öleli szorosabban. Nem tudom mit tegyek, mert őszintén szólva eléggé idegesítő, hogy ha teheti állandóan bámul.
2007. okt. 19. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj vele! Ülj, vagy állj úgy a buszon, hogy ne lásd! Egy idő után valószínűleg megunja.
2007. okt. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
valoszinuleg nagyon gyerek lehet még ez a lány,legalábbis a gondolkodása.biztosan tetszene neki,ha egyszerre tobb fiunak is bejonne és mindenki oda lenne érte.szerintem se foglalkozz vele.mintha ott sem lenne,vagy esetleg elintézhetnéd,hogy lásson egy lánnyal téged, ha van barítnod akkor persze vele.
2007. okt. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Aki nekem tetszik hasonlót csinál, a különbség az, hogy mi majdnem mindig együtt vagyunk, mégsem járunk. Szerintem hagyd, ezzel ne idegesítsd magadat. Biztos találsz jobbat.
2007. okt. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sztem csak saját magával akarja elhitetni,hogy milyen boldog a kapcsolata és ezt próbálja nyilvánosságod elé tárni.Sztem tettszel a lánynak ,de uakkor nem tudja mit is akar.Számodra ez idegesítő megértem,de sztem nem kell vele foglalkozni.Ha idősödni fog a lány nem fog ilyen dedós módszereket választani..csak erre tudok gondolni
2007. okt. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem hogy idgesít, de én tutira lennék annyira bunkó hogy megkérdezzem tőle a pasija előtt, hogy miért rajtad legelteti a szemét, miért nem a párját bámulja.Megkérném, hogy merüljenek el egymás szájában, mert akkor talán csukva van a szeme.
2007. nov. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!