Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, mi lenne a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, mi lenne a legjobb megoldás!?

Figyelt kérdés
Van 2 lány, egyikükkel már lassan 1 éve barátok vagyunk, volt róla szó hogy több legyen, de viták miatt nem lett belőle semmi! Viszont az utóbbi hetekben, nyaralás hatására illetve nem tudom minek köszönhetűen látom hogy akár lehetne több is köztünk! Közebn levett msnre egy csaj akivel elbeszélgettünk jól,szimpatikusak is vagyunk egymásnak, és ma felhozta a tali gondolatát, én hülye indokkal lemondtam a keddet, egyszerüen úgy érzem nem tudok vele talizni a másik csaj miatt, akibe viszont szerelmes vagyok! Mi lenne a helyes megoldás?
2010. júl. 6. 01:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Akibe szerelmes vagy, hívd el randira. Ha tényleg szereted megtartod.. Ha vele nem sikerül, akkor jöhet a 2. :) Persze ha csak szereted.
2010. júl. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akibe szerelmes vagyok, vele a barátság biztos alapokon áll, talán a legjobb barátom!
2010. júl. 6. 01:12
 3/4 A kérdező kommentje:
Amúgy 20éves srác vagyok, és mindkettő lány 19 múlt!
2010. júl. 6. 01:13
 4/4 anonim ***** válasza:
ha igazán jó barátok vagytok és esetleg mégis megpróbáljátok a kapcsolatot és nem működik akkor utána is barátok tudtok maradni, de ha szereted sztem egy próbát megér:) lehet h nála jobbat sose találsz és ha elszalasztod később esetleg megbánhatod..:)
2010. júl. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!