Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám elcsábítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elcsábítani vagy rávenni, hogy kimozdujon?

Figyelt kérdés

Van egy csaj (19 éves) szokok vele Msn-en beszéngetni megy szóban is szóval, ismerem elég jól. De az a probléma a csajjal hogy légé vissza huzodo nem jár bulizni se az utcára nem jön ki szóval nem mozdul ki sehová pedig a szülei engedik de ez elégé fura.

Tőbszőr próbáltam kicsalni de mindig igent mond hogy eljön meg hogy van kedve el jőni

De előtte 1 órával szol hogy nem ér rá mer mitom én, mit csinál stp… Majd szójak neki legkőzeleb de legkőzelebis azt mondja hogy máskor már nagyon sokszor meg csinálta ezt.


Hogyan tudnám kicsalni?

Rávenni hogy ki jőjőn.

Tanácsot szeretnék.


2008. aug. 3. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Helyesirasodon meg csiszolni kell :), szerintem azert nem megy bulizni mert nem surun jar es fel attol hogy milyen lessz , legkonnyebben ugy veheted ra hogy szolsz meg par baratnak es addig nyuzzatok mig elmegy ,ha ezt megcsinalod legalabb 2-3 szor meglatod utana mar o fogja mondani h menjetek ez tutti bevallt modszer;)
2008. aug. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
már probáltam ugyis de semi eredmény
2008. aug. 3. 10:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem egy ilyen otthonülős lánynál az vált be mikor gondjaim voltak és kihívtam hogy nagyon szükségem lenne rá hogy beszélgethessek valakivel, gondolom megsajnált és végre kijött, te is találj ki valami gondot magadnak és kérd a segítségét:)
2008. aug. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mondhatod neki azt, hogyha épp még sürgős mosogatnivalója van, akkor felmész, segítesz, megvárod.

A másik, hogy ne szólj előre, hanem menj el hozzájuk, és akkor hívd fel, hogy jöjjön veled egyet sétálni. Néha az ilyen spontán programok bejönnek, ugyanis nincs idő mérlegelni, és megváltoztatni a döntést, meg kitalálni valami kifogást.

Ha meg már veled biztonságban, jól érzi magát, akkor lehet próbálkozni a bulikkal.

2008. aug. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!