Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha oda megyek a discoba egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha oda megyek a discoba egy csajhoz miről beszélgessek vele?

Figyelt kérdés
Oda megyek, mondjuk meghívom egy italra. Ismerkedős szöveggel beszélgessek vele, hogy hol lakik mit tanul vagy dolgozik stb alaptéma vagy kezdjek el bókolgatni vagy mjt beszélgessek vele?
2014. júl. 4. 11:32
1 2
 11/18 anonim válasza:
Menj oda hozzá, nézz a szemébe és mondd a következőt: HRRRRRRR!!! Tuti siker!
2014. júl. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
20%
adjál neki 100.000 ft-ot és mondd azt, hogy van még ott ahonnan ez jött, s, hogy menjen hozzád feleségül, mert szereted és nem tudsz nélküle élni! És aztán menjetek 5*-os szállodába és dugjatok, hagy nyögjön a csaj, s élvezz a puncijába a végén! Én ezt tenném! Mert 1 igazi férfi megteszi! :)
2014. júl. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Jo de azert nem barmirol... elkezdek beszelgetni a mindennapokrol lehet h unalmasnak tartja stb... de ha elkezdem fuzogetni akkor meg tul ramenos...
2014. júl. 4. 11:55
 14/18 A kérdező kommentje:

12

Ertheto hogy miert kaptal 26%-ot.... ertelmes kommentet irtal volna vagy legalabb vicceset de nr ilyen sz*rt

2014. júl. 4. 11:58
 15/18 Marczy2 válasza:
100%

Tuti fiatalabb vagyok de normálisabb választ adok:

1.ha hosszabban a szemedbe néz akkor menj(3 másodperc kb.)

2.azonnal indulj mert nem lesz időd gondolkozni és spontán lesz!

3.mond ezt: szia. Megláttalak x méterről és nagyon sexynek találtalak(bók)

4.majd beszélj a csajról vagy a szituról

Próbáld ki!

2014. júl. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

# 15:

Ez a nagyon szexynek találtalak dolog nem csak az egy éjszakás lányoknál működik? Normálisabb lány nem vág pofán egy ilyenért?

2014. júl. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Ramcsiii ***** válasza:

Én normálisabb lány vagyok,de azért pofon csapni valakit ilyenért..durva lenne.Kicsit azért rámenős,és inkább lekoptatnám ha igy állna a dologhoz..Tőlem mesélhet arról is hogy mivel foglalkozik,tanul e vagy dolgozik..

Mi a hobbija,milyen gyakran jár el szórakozni..

Csak ne legyen nagyképű és ne hencegjen,meg hogy neki mekkora ismertsége van,hány csajt meghúzott már..Na akkor mehetne a pofon! :D

2014. júl. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
A Smoluchowski féle koagulációs integro differenciálegyenletről :D beválik
2014. júl. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!