Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Extrém randiötletek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Extrém randiötletek?

Figyelt kérdés
Ide jöhetnek troll válaszok is, lehet azokból is ki lehet hozni valami izgalmasat. Esetleg megtörtént, vicces, izgalmas, élményekkel teli történeteket is írhattok. Köszi.:D

2014. júl. 4. 00:42
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

A sziklamászás is jó, vannak szép mészkőhegyeink szurdokokkal, egész olcsón kivitelezhető is. Köszi. :)


Viszont az, hogy a lábamra kötnek egy gumikötelet és le kell ugranom valahonnan valahová, az valahogy nem vonz, érzékeny a lábam ilyenekre...:D

2014. júl. 4. 00:58
 12/20 anonim ***** válasza:
raid, instázás
2014. júl. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

# 10


Ez nem extrém, és ha már ennék is valamit valakinek a testrészéről, akkor az a Barátomé lenne. Farkáról fánkot például. XD

2014. júl. 4. 01:00
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo! Ram szakadek nagyon tuti hely!!!! :) nagyon szep.
2014. júl. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek el paraparkba. Ez ilyen kijutós játék. Bezárnak és van X időtök kijutni. Össze kell dolgozni, hogy sikerüljön, szerintem nagyon király! :)
2014. júl. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

# 12


Az "instázás"t fejtsd már ki kérlek, mivel a Raid-del egy lapon emlegeted, nem lehet túl nyerő ötlet, de azért kíváncsi vagyok. :)

2014. júl. 4. 01:01
 17/20 A kérdező kommentje:

# 15


Köszönöm, ennek is utánanézek. Szeretem az olyan dolgokat, amihez kell némi versenyszellem. :)


Tényleg szép a Rám-szakadék is.:)

2014. júl. 4. 01:04
 18/20 anonim ***** válasza:
hát pl toltok 1 siege of orgrimmart, erre gondoltam, de akár arénázhattok is, ez elég extrém
2014. júl. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Miért, mi a fene az a raid? Kifosztotok egy falut és megerőszakoljátok az asszonyokat? (trónok harcát olvastam angolul, abban ezt jelenti XD)
2014. júl. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, WOW-hoz nem értek, és tudtommal Barátom sem játszik vele.:)


A Raid, mint rovarirtó jutott eszembe.

2014. júl. 4. 01:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!