Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Extrém randiötletek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Extrém randiötletek?

Figyelt kérdés
Ide jöhetnek troll válaszok is, lehet azokból is ki lehet hozni valami izgalmasat. Esetleg megtörtént, vicces, izgalmas, élményekkel teli történeteket is írhattok. Köszi.:D

2014. júl. 4. 00:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Szilva, tej, paradicsom kombó, majd üljetek be egy jó hosszú filmre. Aki előbb kimegy az fizeti a randit. :D
2014. júl. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

"Ide jöhetnek troll válaszok is"

DAMN IT! XD

2014. júl. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ugorj le bugging junkingról és ordítsd, hogy szeretlek Bééééélaaaaa, amíg a lányt Julinak hívják.
2014. júl. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Na milyen az ötletem? Semmi reakció!?

1-es voltam. :D

2014. júl. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Nem is rosszak, de én vagyok a lány.

Mééég! többet akarok!:D

2014. júl. 4. 00:47
 6/20 anonim ***** válasza:
sör - virsli verseny
2014. júl. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Termetemnél fogva vesztenék a sör-virsli versenyben. És valószínűleg hánynék is, ami megtörtént 24 órán belül, most egy ideig hagynám regenerálódni a nyelőcsövem.


Például az ejtőernyőzés fasza lehet, csak Magyarországon hol-merre lehet ilyet, valaki esetleg tapasztalatból nem mondana róla valamit? Milyen érzés elsőre "szállni"? :D

2014. júl. 4. 00:51
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
mikor megkérdezni a végén, hogy hogy érezted magad, nézz mélyen a szemébe, várj egy pillanatot, majd vágd el a saját torkodat, tuti a hatás
2014. júl. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Az ejtőernyőzés nem két fillér. Egy ugrás olyan 70-100k körül van. Keress rá neten. Egyébként az jó ötlet, ha a gyomrod bírja az ilyeneket. Az enyém nem bírta.


Esetleg ha sportos vagy, egy falmászás/sziklamászás is beleférhet, vagy bungee jumping.

2014. júl. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Egyél a hasamról valamit
2014. júl. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!