Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok! Nehezebben hívsz el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Nehezebben hívsz el olyan csajt randizni, akivel sok a közös barátotok és egyébként a haverod exe is?

Figyelt kérdés

Egy srác, akit már régebb óta ismerek, végre kezdeményezett, nem történt semmi, csak hazakísért és flörtölgettünk, de azóta (2 hete) minden nap keres, sokat beszélgetünk, egyértelmű hogy bejövünk egymásnak, de nem mondja ki egyikünk sem, és nem hív randizni. :( Talán azért esik ennyire "nehezére", mert sok a közös barát és mindenki megtudná, ha nem-et mondanék? Mert azt már tudják a barátok is, h tetszünk egymásnak (tőle tudják)... És egyébként egy haverjával is jártam, bár annak már 1 éve... Tehát ez mennyire befolyásolhatja? És mivel tudnám kicsit "bíztatni", h elhívjon végre?

20/L


2014. júl. 3. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
haver exe jobb esetben tabu, gondolom ez is benne van, meg az ismerősök, hogy mit fognak rólatok gondolni, meg mindenki kíváncsi lesz majd rátok meg a fejleményekre..
2014. júl. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem olyan hülyeség ez a tabudolog. Ha egyszer a haveromnak már nem kell a csaj, ne kelljen már elnyomnom az érzéseimet. Tök önzőség attól, aki ilyesmit elvár. "jóó, jóó, hát nekem nem kell, de te se akarjad már, ééérted... azér' én őt dugtam egy időben."

Persze más a helyzet, ha a haver lett kidobva, és MÉG MINDIG fáj neki.

2014. júl. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne törödj ezzel föleg ha egy ève abba maradt a kapcsolatuk akkor semmi Gond nincsen mert nem te hap pollard el a fickót. Akinek meg megjegyzèse lessz az nézzen magába hogy mennyi köze van ehheZ
2014. júl. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!