Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik a főnököm, aki ráadásu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a főnököm, aki ráadásul nős is. Mit csináljak, hogy leplezzem?

Figyelt kérdés
Délután már leírtam a problémámat. Főnököm 10 évvel idősebb, és jól néz ki. Eddig nem érdekelt, mert tudtam, hogy nagy "szoknyavadász". Párszor hazahozott kocsival. Azóta elpirulok, ha látom, és ő élvezi is. Elfelejtem mit akarok mondani neki. Miatta viszont jobban végzem a munkámat most, és kedves és vidám vagyok a munkatársakkal és az ügyfelekkel. 25/N
2014. júl. 1. 19:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

9es vagyok.

Hát az hogy rossz vége lenne, azt én már most borítékolom neked. De azt is elmondom, hogy ha visszacsinálhatnám az én kapcsolatomat, akkor sem tennék máshogy, mert nem bántam meg. De ha figyelmeztethetném magam, és tudnám a végét (a barátaimmal összevesztem, mert nem tudták elviselni az örökös titkolózást és szerintük sok volt a korkülönbség, sokan lek*rváztak, pedig én őszintén szerelmes voltam, stb), akkor már nem biztos hogy belemennék. Jó volt, nagyon, de a következménye is megvolt...

2014. júl. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Én feleség vagyok. Én most az ő szemszögéből írnám le a véleményem bár tudom, sok múlik a férjen is. Neked hogy esne, ha lenne egy férjed és az egyik dolgozóval félrelépne, mert az kikezdene vele? Nem tartanád k**vának? Én elhiszem, hogy nagyon izgalmas meg minden, de biztos, hogy te akarsz lenni aki szétzúz egy családot?
2014. júl. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!