Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik a főnököm, aki ráadásu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a főnököm, aki ráadásul nős is. Mit csináljak, hogy leplezzem?

Figyelt kérdés
Délután már leírtam a problémámat. Főnököm 10 évvel idősebb, és jól néz ki. Eddig nem érdekelt, mert tudtam, hogy nagy "szoknyavadász". Párszor hazahozott kocsival. Azóta elpirulok, ha látom, és ő élvezi is. Elfelejtem mit akarok mondani neki. Miatta viszont jobban végzem a munkámat most, és kedves és vidám vagyok a munkatársakkal és az ügyfelekkel. 25/N
2014. júl. 1. 19:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha "szoknyavadász" felejtsd el!.......De azt hiszem karnak fecsérlem a szót :D
2014. júl. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nezz ki valaki mast, aki utan vagyodhatsz, es akkor ezek az erzelmek alabb hagynak, mondhatni besoprod oket a szonyeg ala.
2014. júl. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szexuális gondolataim vannak felé. Arról fantáziálok, hogy az íróasztalán csináljuk.
2014. júl. 1. 20:03
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Üdv a klubban. Egy cipőben járunk. Én azóta járok edzeni, fogytam sokat, minden pénzem ruhákra költöm.

Ha igazán beleestél, nem tudod leplezni. Én se, pedig idősebb vok nálad. De ha csak rám néz, minden kirepül a fejemből, amit addig sulykoltam belé, hogyan is kéne viselkedni. És csak gyönyörködöm benne, és ugrok minden szavára.

2014. júl. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Amióta így érzek, én is állandóan vásárolok, magassarkút hordok, több sminket használok, sok parfümöt. Minden vágyam, hogy kettesben maradjak vele délután, és jól meg......, már elnézést a kifejezésért.
2014. júl. 1. 20:30
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Felejtsd el. Házas emberre nem hajtunk. Neked hogy esne az ő felesége helyében?
2014. júl. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

#4 vagyok. Valószínűleg pontosan tudja, hogy beleestél. De fontos neki a családja, és ha nem az övé a cég, az állása is. Tehát nem biztos, h enged a vágyainak. Az én főnököm is ilyen. Elve, hogy házinyúlra nem lövünk. sajnos.

Teremts alkalmakat, de ne kínálkozz fel. És azt se feledd, a férfiak szeretnek vadászni...

2014. júl. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%

ne rondíts bele más családjába.

biztos nehéz, de muszáj kibírnod.

és azt sem felejtsd el, hogy ha megcsalná veled a feleségét, akkor milyen ember is(főleg ha otthon minden rendbe van köztük).

2014. júl. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondold végig. A szeretője lennél. Akarsz második lenni? Én tudom milyen. Ne akard.

Figyelj, velem is így volt, nagyon vonzódtam hozzá, ugyanezek a tünetek, aztán flört, az első csók, titkos telefonok, folyamatos titkolózás, de egyre jobban csináltam a dolgom, sokkal használhatóbb lettem (mint ahogy te is jobban dolgozol), vidám kedves és boldog voltam, de együttlátni őt az asszonyával, vagy csak a facebookján látni a közös képet, hát azt az érzést senkinek se kívánom. Magamnak csak később ismertem be, hogy beleszerettem. És mi lett a vége? Ő elköltözött, engem meg szépen leírt. Egy darabig pár e-mail, aztán semmi. Kell ez neked?

Jó volt. Nagyon jó. Nagyon izgalmas, szenvedélyes, tényleg félelmetesen jó. De hogy utána mennyit szenvedtem....


Én azt mondom, ezeket mérlegeld. Ha nem számít a következmény, akkor hajrá. De ha arra is gondolsz, hogy mi lesz a végén, akkor embereld meg magad.


De bárhogy is alakul, kívánom hogy legyél boldog! :)

2014. júl. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló, félek, hogy ha lenne is valami, előbb-utóbb, rossz vége lenne. Ez aggaszt nagyon.
2014. júl. 3. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!