Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Regota ismerjuk egymast de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Regota ismerjuk egymast de nem tudom hogy hivjam el randira?

Figyelt kérdés

Egy lanyt mar eleg regota ismerek viszont nem beszeltunk tul sokat egymassal. A kapcsolatunk egyebkent jo egymas kozott tehat ha osszekeveredtunk akkor jol elbeszelgettunk egymassal. Most ugy gondolom szeretnem megismerni ot es kapcsolatot is el tudnek vele kepzelni. Viszont eloszor egy randit kene szerveznem vele.

Tudnatok tanacsot adni hogy hivjam el? Mert ugye eddig nem nagyon beszeltunk aztan kicsit furan venne ki magat szerintem ha csak ugy elhivnam viszont meg eleg regota ismerjuk aztan van egy velemenye rolam es lehet nem kellene nagyon huznom sem.

Szerintetek? Milyen helyre kellene elhivnom ot?

18/F


2014. júl. 1. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:

valami olyan helyre ahol ha veletlen kinos csend allna be akkor sem baj- ergo cainaljatok kozben valamit (bicikli, gokori/deszka, kutya setaltatas vagy valami amit mind2-en szerettek es kozben lehet dumalgatni)


(szerintem nem venne ki magat hulyen ha elhivnad, most igy hirtelen :) )

2014. júl. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a segitseget! Nem rossz otlet ez a biciklizes dolog ez tetszik ugyhogy koszi.

Mas valaszok is johetnek meg.

2014. júl. 1. 19:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Úgy van! Hajrá!

Ha úgy tűnik, hogy van kölcsönös szimpátia, akkor majd fogd meg a kezét stb..! Nehogy azt higgye, hogy csak haverkodsz vele, de mondom, ha neked szimpi és látsz benne fantáziát, ahogy jobban megismered!

2014. júl. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!