Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Még soha nem maradtunk5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még soha nem maradtunk5 percnél tovvább kettesben, de holnap mégis így lesz. Tanács?

Figyelt kérdés

Szóval ő 16 éves fiú én 15 éves lány, nagyon jóban vagyunk, minden este msn-en beszélünk webcamozunk, könnyen beszélünk bármiről, legyen szó családról, álaltokról, vagy akár a szexről...

Én nagyon szeretem őt...a problémám az hogy msn-en könnyen beszélgetek...de személyesen...csak hebegek, nem tudom összeszedni a gondolataimat...azért vele könyebb a dolog...de akkoris kicsit félek...szóval holnap végre kettesben leszünk úgy fél órát, emrt utána jönnek a többiek is, ilyen még nem fordult elő...

Félek a kínos csendtől, mert eddig mindíg volt valaki akivel könnyű volt elindítani, de így hogy csak ketten...kicsit félek a helyzettől...


Amúgy az érdeklődési köre kissé lányos, sorozatok, állatok, ennek persze örülök, mert így nem nehéz témát találni, de azért mégis kicsit ideges vagyok, vannak tanácsaitok a számomra? Hivatalosan nem randi, de be kell vallanom, hogy ha megcsókolna nagyon boldog lennék :) én nehezen kezdeményezek...inkáb kicsit provokálni szktam hogy kezdeményezzen...kis cukkolgatások, meg hasonlók...

Nem tudom pontosan mit érez irántam, de amennyire én tudom ez a srácoknál nem úgy működik hogy jóbarát és nő kategóriába sorolják a lányokat...mert mi lányok, azért hajlamosak vagyunk csak jóbarátként tekinteni egy fiúra, vagy csak lehetséges partnerként...De tévedek? Ez a fiúknál is így van? Bizonyos lányokban nem képesek nőt látni, csak közeli barátot?

Kérlek mondjatok pár tanácsot, vagy bíztató szót :)

Még annyi hogy ő akart találkozni.:)


2010. jan. 5. 18:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és másfél éve ismerem...:D ezért is gáz hogy még csak párperceket töltöttünk kettesben ...
2010. jan. 5. 18:37
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát.ha nincs téma(bár szerintem jön magától) akkor nézzetek meg egy filmet.Szerintem kezdeményezz.Ha akar valamit azt úgyis látni fogod rajta,így nincs esélye a "leégésnek".Sok sikert!
2010. jan. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne idegeskedd el, csak lazán. Ha nem jut eszedbe semmi, akkor improvizálnod kell, bekapcsolod a TV-t ihletnek, vagy csak egyszerűen húzol egy váratlant, és megnézed hogy sül el. Ha Ő akart találkozni, akkor már tutira van terv a fejében, hova/meddig akar menni, ha hagyod neki. Ilyenek vagyunk, hidd el nekem...:)


20/F

2010. jan. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kicsit eltoltuk a találkozót, várom még a tanécsokat, kérlek írjatok :)
2010. jan. 6. 20:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Leszopod, s hidd el, sokszor akar majd veled kettesben lenni.
2010. jan. 7. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

nálunk pont fordítva van..

msnen nemtudunk 10percnél többet beszélni, de élőbe meg 3órát simán elvagyunk.:)

szerintem izgulsz és nemtudtok felhozni semmien témát.

ne izgulj és jön magátol:)

2010. jan. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én msnen nemtudok miről beszélni:D annyira nincs hozzá hangulatom, viszont élőben örülök és akkor boldog vagyok hogy párommal lehetek és csak beszélek beszélek:) élőben szerintem sokkal egyszerűbb.
2010. jan. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!