Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy hívjak el randira egy fiút?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjak el randira egy fiút?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel beszélünk Facebookon (meg ismerem is ) tudom h tetszem neki és nekem is tetszik ő de ő nem tudja és nem tudom h nem mer vagy nem akar lépni .... De én szeretnem elhinni mondjuk mozizni mert most megy mindkettőnk kedvenc filmjének a második része :) de hogy hívjam el ???

2014. jún. 22. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Most megy a közös kedvenc filmünk, arra gondoltam, hogy elmehetnénk megnézni együtt. Mit szólsz az ötlethez? :)


Mondjuk egy ilyesmi megtenné. :)

2014. jún. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia! Most megy a kedvenc filmünk nemsokára a moziban!

Nem nézzük meg együtt?

2014. jún. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

De h vezessem rá a beszélgetést mert csak fbn beszélünk majd és nem tudom h hozzam fel...

Egyébként 14 es 15 évesek vagyunk.

2014. jún. 22. 19:23
 4/8 anonim válasza:
89%
Ugye nem az Igy neveld a sarkanyod 2? :D
2014. jún. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

nem nagyon kell felvezetés, az se jó ha túl nagy ügyet csinálsz belőle

mondjuk: szia, képzeld most fog menni a moziban a kedvenc filmünk 2. része, nem nézzük meg?

2014. jún. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
4-es én is az így neveld a sárkányodra gondoltam.
2014. jún. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, hogy nem kell felvezetés...

Ha szerelmesek vagytok egymásba, akkor nem kell izgulni biztos, hogy azt mondja, hogy "igen" miért mondaná, hogy "nem megyek el" ? Ne izgulj emiatt, úgy is elmegy veled. Így kérdezd meg:

Szia, nincs kedved az egyik nap velem elmenni a(z) <filmnek a neve> és megnézni ezt a filmet?

(Amúgy, a mozi nem jó ismerkedő hely, nem figyeltek egymásra, csak a filmet nézitek, nem beszélgettek stb. jobb lenne, ha egy parkba, vagy ilyen egyszerű helyre hívnád el elsőre, és utána a mozi, de egyébként ez a fiú feladata lenne)

2014. jún. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsó nagyon köszönöm de a többieknek is :)

De nem volt rá szükségem mert ma magától elhízott a filmre :)

És mar ismerjük egymást szóval nem kell először parkba menni szerintem ...

2014. jún. 23. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!