Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit beszéljük avagy hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit beszéljük avagy hogyan kerüljem el a kínos csendet?

Figyelt kérdés
Nem igazán randiztam még de ha igen akkor is elrontottam h beállt a kínos pillanat és nagyon gáz volt ... milyen témákat ajánlotok vagy miről beszélgessünk ?

2014. jún. 20. 11:06
 1/6 A kérdező kommentje:
16/F
2014. jún. 20. 11:06
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs kínos csend csak sima csend. Te teszed kínossá. Majd a lány megoldja.:D
2014. jún. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sesem oldják :( Mivel oldjam én
2014. jún. 20. 11:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Először is nyugodj meg!

Az nagyon hülyén jön ki, ha random feldobsz egy témát egy másik után. A beszélgetés nagyon fontos az ismerkedés szempontjából, és ezért fontos hogy azt mondd amit gondolsz (a józan ész határain belül persze :D). És lehetőleg ne beszélgessetek nem randira illő témákról, véletlenül se terelődjön a szó semleges vagy kifejezetten rossz témákra (nyilvános vécék stb :DD).

A lényeg, hogy olyan dolgokról beszélgessetek, amire a lány majd szívesen emlékszik vissza.

Meg hát nyár van, elmehettek fagyizni (vigyázz, ha otthon hagytad a pénzedet nagyon leégsz! És ne ragaszkodj ahhoz hogy te fizess, ha a csaj kérésed ellenére is fizetni akar, hagyd békén, mert az erősködés azt sugallja hogy szegénynek nézed!).

Még nagyon fontos, hogy hol lesztek, mert nem a legjobb randihely egy betondzsungel... Nem tudom hol laksz, de egy park vagy adott esetben a főutcán sétálás ideális lehet :)

Jah, és a mozis randizást nem ajánlom, legkorábban a második, de inkább a harmadik randin menjetek moziba, mert az elveszi az ismerkedés lehetőségét. A filmet is gondosan válasszátok ki, a Godzilla nem randifilm :) Kivéve ha a csaj nagyon szereti az akciófilmet. De ehhez ismerni kell, visszakanyarodtunk tehát arra, hogy miért ne mozizzatok :)

Remélem segítettem és jól sikerül :)

2014. jún. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szia, a lány szeretné ha Strandra mennénk ... egy busszal indulnánk meg minden ... Én fizessem e a belépőt vagy ne ? Vigyek e kaját vagy ott vegyek ... mit vigyek strandra ? :D Haverokkal voltam már de egy lánnyal első randizni még nem voltam. Nekem fontos ő és szerintem eléggé beleszerettem már nem akarok elcseszni dolgokat...

Na meg a csók .. Nos igen .. Lehet 16 évesen nagyon gáz de még nem igazán smároltam ... az hogyan csináljam ? azt mondják majd érezni fogom de nem hiszem .. :D :E

2014. jún. 21. 13:09
 6/6 anonim ***** válasza:
xd megbeszéljük facen?
2014. jún. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!