Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikortól kezdve számíthatjuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól kezdve számíthatjuk rendes párkapcsolatnak a dolgot, ha nincs kimondva, nem beszéljük meg?

Figyelt kérdés
2013. júl. 8. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
1ő csók
2013. júl. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem többedik, rendszeres és kizárólag egymással folytatott szexuális együttlét, ha a szexen kívül más okból is találkoznak.
2013. júl. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nálam úgy volt, hogy akkor azt mondjuk, na akkor ,járunk. Jó szebben megfogalmazva, két Barca félidő között, de akkor is megbeszéltük, és egy pár lettünk.

18/L

2013. júl. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az attól függ, mit jelent számodra és a 'párod' számára a rendes párkapcsolat. Lehet, hogy különböző módon gondolkodtok róla. Lehet, hogy már vagy százszor szexeltetek és háromszor együtt nyaraltatok, meg a szüleinek is bemutatott, és azt is mondta, hogy szeret, de továbbra is úgy gondolja, hogy nem jártok. Hidd el, előfordul. Amíg nincs megbeszélve, addig nem számít annak.
2013. júl. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát én még sosem jelentettem ki senkivel, hogy "járunk". mégis jártam már egy pár emberrel. az is fontos, hogy barátnőjeként mutat-e be az ismerősöknek.
2013. júl. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem beszéljétek meg. Úgy nincs félreértés!


Mi a férjemmel annak idején az első randi után még aznap este meg is beszéltük. Amúgy a randin több csók is volt. Azóta is az első randi évfordulóját tartjuk mint évfordulót. Meg még ott a házassági évforduló is, de az más tészta:)


27/N

2013. júl. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!