Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Szívesen összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szívesen összejönnétek egy goth csajjal?

Figyelt kérdés
2010. jan. 2. 19:05
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
17%
What does it mean:goth?az egy sport?
2010. jan. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim válasza:
39%
ez egy szubkulúra vagy mi , nem tok róla sokat
2010. jan. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
53%
Én személy szerint nem, de ha te ugy érzed hogy neked tetszik akkor nem a mi válaszunk a fontos.Cselekedj:)
2010. jan. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:
80%

Most egy lány szemszögéből:

szerintem a fiúknak jobban tetszik a nőies stílus, de ez nem azt jelenti, h cicababának kell lenni, az már túl sok.Lehet, hogy kicsit ijesztő, stb..

Egy másik megközelítés pedig az, hogy van, akinek bejön ez a stílus.

2010. jan. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:
75%

18:46 !

A kérdező az egyik haverom és ő CSAJ!!!


Szval sztem csak arra kiváncsi h ,így h ő goth van -e esélye a pasiknál.(gondolom)

2010. jan. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
80%

Ha nem az a sátánista, magát vérrel összekenős goth hanem az a csinos, fekete ruhás, szépen sminkelt lány akk egyértelműen.

Nekem nagyon bejönnek.

A színes, divatmajmoknál úgy vélem semmi esélye, de azok meg más kérdés...

2010. jan. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Nem vagyok sátátnista és a művér sem az én világom! Az más ...:D
2010. jan. 4. 19:10
 18/26 anonim ***** válasza:
70%

18:46(én vagyok)

az már más....hát nem tudom....én nem jönnék össze egy goth-al...de nem az én véleményem számit.....mindenkinek más az izlése:)

2010. jan. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
70%
Hát ha téll nem vagy olyan temetőben pózolós, sátánista, akk nálam pl komoly esélyekkel indulsz, de ez az "összejövés" dolog még mindig sok minden mástól is függ nem csak azon h goth vagy
2010. jan. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
84%
Nekem pont az ilyen csajok tetszenek, sztem ne törődj ezekkel az átlag, unalmas, konformista pofákkal. Am a kérdés az hogy ő összejönne e velem :D
2010. jan. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!