Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudom felkelteni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom felkelteni egy olyan csaj figyelmét aki, kb. egy hete lépett ki egy hosszú kapcsolatból?

Figyelt kérdés

Megtörtént az első beszélgetés, és szerintem jól ment. Másnap nem írtam. Aztán harmadnap írtam, de egyáltalán nem volt közlékeny. Sőt mintha le*zart volna. A lány 18, én 19.

(2 éves kapcsolatának lett vége)

Nekem tényleg fontos lenne, h segítsetek kicsit.

Előre is köszönöm!



2014. jún. 12. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
most melyik kérdésedre válaszoljak, erre vagy a 2.ra? :D
2014. jún. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Erről én nem tehetek... Nem lehet egyszerre 2 kérdést kiírni.
2014. jún. 12. 17:36
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát az a baj, hogy ez elég kevés információ amit megadtál, és így nehéz válaszolni. Tudni kéne azt, hogy mióta ismeritek egymást? Barátok vagytok, és úgy szeretnél több lenni? Vagy most ismerted meg? Az első beszélgetés a szakítás utáni első beszélgetés, vagy a legelső beszélgetés?


Ha magamból indulok ki, nekem 3 éves kapcsolatom van és szétmennénk, amit nem szeretnék mert szeretném ha a férjem lenne majd a párom, tuti hogy nem ismerkednék egy jó darabig, vagy a másik véglet, hogy azonnal több sráccal is megismerkednék, hogy neki rossz legyen, vagy valahogy visszaadjam a szakítás fájdalmát, vagy tényleg nem csinálnék semmit, csak hetekig sírnék. Tudni kéne, hogy a lány miért szakított a barátjával? Vagy a barátja vele? Mert amíg nem tudod az információkat, addig nehéz bármit is lépni. Először szerintem, felkéne térképezned a lány helyzetét, de légy óvatos, mert ha barátok lesztek, vagy vagytok abból a státuszból nehéz kikerülni, szinte lehetetlen.


L/20

2014. jún. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Vígasztald.Legyél te a támasz,hallgasd meg,mond el róla az őszinte véleményed,vidítsd fel,stb.. Vond el a figyelmét
2014. jún. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Most ismerkedtünk meg. Abban a fázisban van, h sír egész nap, de úgy tudom, h közös megegyezés volt, bár ezt csak sejtem. Azért nem tudom, mert ugye nem akar róla beszélni... fájó pont neki.

És ma nagyon szűkszavú volt, kicsit lekoptatós feeling, pedig első nap tényleg sokat beszéltünk és éreztem, h nem vagyok teher neki.

Köszönöm az eddigi válaszokat, rendesek vagytok!

2014. jún. 12. 19:43
 6/7 anonim válasza:
Aha..most azt javasolnám hagyd kicsit egyedül,had gondolja át magában,mit érez.Néhány nap múlva megint érdeklődj hogyléte felől.Legyél kedves,türelmes,hallgasd meg,ha már századjára mondja,akkor is.Ne feltétlenül fűzz hozzá valamit,csak ha kikéri a véleményed.Ha úgy érzed már elmondta amit akar,kicsit tereld el a figyelmét,nevettesd meg.Legyen róla szó,érezze hogy érdekel mi van vele.Lassan,nagyon lassan közeledj,ha úgy érzed utasít,hagyd kicsit,aztán fokozatosan próbálkozz tovább.Szorítok! ;)
2014. jún. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ígérem, így teszek majd!

Köszönöm!

2014. jún. 12. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!