Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedésnél, randizásnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél, randizásnál milyen hamar hátrálsz meg, ha a lány úgymond, "kemény dió"? Nem érzed ilyenkor úgy, hogy "ezt is csak nekem kell megcsinálnom nála, másnak bezzeg könnyen odaadná magát?

Figyelt kérdés
2014. jún. 9. 23:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

sosem hátrálok meg.

vagy kidobjanak, vagy törtetünk..

19f

2014. jún. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Ezzel csak az a gond, h mindig nalam lesz hirtelen minden csaj szentfazek... Szoval tojok ra, egyszeruen nem erdekelnek a nok. Mivel dugtam mar parat jo ideig, nem vagyok raszorulva a nyavalygasaikra. Egyetelen 17 eves lanyert tennem tuzbe a kezem. O veri agyi szinten is a huszas noket.
2014. jún. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Eleve nem pazarolom az időt rájuk.
2014. jún. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Ha ez a kemény dió azt jelenti hogy sz*rik ram és játssza az elérhetetlent akkor viszlat neki.

18/F

2014. jún. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan, hogy valaki nem tetszik, na most ezt valaki vagy szokta közölni ha egyenes jellem vagy nem. Aki egyértelműen tetszik annál sem dobja le a bugyit 5 perc után egy normális lány. Rosszindulatú feltételezés, hogy másnak könnyen kapható lenne. Egyszerűen nem érdemled meg a lányt ha ilyet feltételezel de amúgy egy egyenes jellem.

Szerintem ezt alapvető intelligenciával érezni lehet...


23l

2014. jún. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem pont az olyanok jönnek be, akiket kicsit nehezebb megszerezni, de eddig az a tapasztalatom, hogy akinek bejövök, az hamar odaadja magát, akinek meg nem, azzal nincs mit csinálni.
2014. jún. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4 randi
2014. jún. 10. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kemény dió? Ez pontosan mit jelent? Nem fekszik le veled azonnal, ne adj Isten még elvárásai is vannak veled szemben? Szerintem egy normális lány ilyen. Különben meg nekem nem kéne egy olyan pasi, aki azt feltételezi, hogy más rögtön megkapott, ő meg nem. Ha ő nem kap meg, az vagy azért mert korainak tartom, vagy azért mert nem tetszik, viszont azt kb 1. randi után közlöm is...25/l
2014. jún. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!