Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy "hívassam" el magam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy "hívassam" el magam? Szívesebben beszélgetnék vele személyesen.

Figyelt kérdés

Még csak kétszer beszéltünk, facen, de látásból ismerjük egymást, mert kb 20 percnyire lakunk egymástól (gyalog). Szimpik vagyunk egymásnak, eléggé úgy tűnik. :D Egyelőre sztem nem tudja, h szingli vagyok-e, tehát ezt lehet jeleznem kéne neki valahogy. Viszont nincs kedvem arra várni, h mikor hív el, mert nem szeretek facebookon beszélgetni, meg hát ha már ilyen közel lakunk egymáshoz, miért ne beszélgessünk személyesen?! Tehát valahogy ki kellene hívatnom magam sétálni egyik délután v este, de hogyan? Nem szeretnék nyomulós lenni, és nem szeretném ha egyértelműen levágná, h bejön nekem. Hogyan utalhatnék rá burkoltan? :D Én nem merem kihívni. :$

20/L


2014. jún. 9. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:
38%
írd meg neki, hogy rá masztizol esténként, és azt akarod, hogy keményen farkaljon
2014. jún. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Eltűnt a szomszéd, barátod kutyája, macskája, és nem-e segít bejárni a környéket.
2014. jún. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!