Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Neten hol találok szép átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten hol találok szép átlagos lányokat?

Figyelt kérdés
Gondolok itt társkereső oldalra vagy bármire ahol szép, átlagos, értelmes lányokkal lehet beszélgetni ismerkedni.
2010. jan. 1. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
www.szexline.hu
2010. jan. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerelem.hu
2010. jan. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
google
2010. jan. 2. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Chat.hu, de van ott sok kamus is, tehát figyelni kell nagyon.27L
2010. jan. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
HÚHA! google, sehol, mind a kettő csupa értelmes válasz köszi szépen.!
2010. jan. 2. 21:43
 6/8 anonim válasza:

Én iwiw-en tolom! Írok neki egy üzit, hogy szimpi és ha én is az vagyok neki ne habozzon megadni az msn-jét, aztán beszélünk. Ez a lányok 1/3-ánál bejön, és még soha egy sem küldött el parasztul vagy mondta hogy ez nem ismerkedős oldal, mit képzelek...de ha ilyen lett volna se hat meg :)


Ezt a nyitást, amit én alkalmazok direktnek nevezik (mert elárulom a fő célt rögtön). Viszont egy tapasztalt embertől azt hallotam neten sokkal jobb az indirekt nyitás. (pl megjegyezni h szép a nyaklánca, mi a története? stb.) Ezt én még nem próbáltam sosem...


Nekem sokat segít az ötletekben ez az oldal:

[link]

2010. jan. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Aha. Akik tetszettek eddig és tudomásukra is adtam azoknak nem kellettem szórakozni meg nincs idő a munka és a edzés mellett! Szaal lehet nem vok 1 szépfiú.
2010. jan. 29. 19:38
 8/8 anonim ***** válasza:
iwiw.csajokéspasik:)
2010. jan. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!