Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha elméletileg kiegyensúlyozot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elméletileg kiegyensúlyozott kapcsolatban él, akkor miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés
24L vagyok és van egy 33 éves srác akivel 4. napja találkozunk. Napközben folyamatosan hív és este pedig csók csatázunk. :) Elmondása szerint kiegyensúlyozott kapcsolatban él de akkor mit keres nálam?
2014. jún. 2. 23:00
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Attól tartok hogy beleszeretek.

Majd akkor leszek bajban.

2014. jún. 2. 23:14
 12/16 anonim ***** válasza:

hátjahh...


tudom. mármint nem szeretni rossz, hanem ha el kell felejteni, mert már nem érdekled

2014. jún. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
81%
Csillagom, a kapcsolata kiegyensúlyozott és a te kedvedért holtbiztosan nem fogja felrúgni, de mivel látja rajtad, hogy te olyan fajta lány vagy, aki belemegy a szeretői státuszba, ezért rádhajtott. Ha neked az kell, hogy valaki belédürítsen, aztán rohanjon haza, akkor hajrá, nem is érdemelsz többet.
2014. jún. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Lehet hogy neked van igazad....
2014. jún. 2. 23:16
 15/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán mit vársz egy olyan alaktól, aki az állítólagos szerelme mellett félrek*r? Nem értem ezt, soha nem fogom.
2014. jún. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Mindig magadra gondolj. Hogy ne csalódj. Mindig csak addig menj el ameddig az ép eszed diktálja. Ha nemed megfelel a szeretői státusz akkor oké. De mivel végigolvastam miket írtál válaszként, érzem hogy neked más az elvárásod ezzel a fiúval kapcsolatban. Ő kerek perec megmondta: kiegyensúlyozott kapcsolatban él....ez azt jelenti számára ez a tökéletes kapcsolat. Feleség marad, szeretők jönnek mennek. Ennek fényében dönt. És vigyázz az érzéseiddel.

2014. okt. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!