Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti mit szólnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit szólnátok ha megbeszélnétek egy randit egy sráccal hogy jön értetek és mondjuk traktorral jönne, mert csak az van neki?

Figyelt kérdés
Szóval már ott áll a ház előtt és dudál meg nyomkodja a gázpedált?
2014. máj. 23. 23:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Nem az a gáz ha traktorral mész a randira, hanem ha elfelejted róla lekapcsolni az ekét!
2014. máj. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Gáz...:D inkább akkor menj érte gyalog, vagy busszal.
2014. máj. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

10:

Nem, akkor az a csaj keres egy olyan férfit aki nem traktorral megy randira. És talál is, mert főleg olyanok vannak. A traktoros gyereknél esélyesebb hogy egyedül marad.

2014. máj. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Hát én halálra röhögném magam, és tuti nem ülnék be. Ha faluba laksz gondolom nem kell messze menni, inkább sétálj!
2014. máj. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

"A traktoros gyereknél esélyesebb hogy egyedül marad."


Most mi van? Ha a "traktoros gyerek" elmegy érte és együtt maradnak akkor mért maradna egyedül?? Sőt lehet a traktors gyerek nem cseszné át lépten nyomon az agyát a lánynak? Persze ha nem tetszik úgyis dobja, az egyetlen aki egyedül maradhat a "traktoros gyerek"

2014. máj. 23. 23:48
 16/23 A kérdező kommentje:
Am nem rohadtul mind1 hogy mivel mennek értetek??? Nem elég ha őszintén szeret titeket az ember fia és mindent megtenne értetek? Ehelyett azt nézitek mivel megy értetek? Nevetséges elkényeztetett libák vagytok
2014. máj. 23. 23:51
 17/23 anonim ***** válasza:

15-16:


Te nem értesz a nőkhöz csak simán.

A nők vonzódnak tudat alatt a jó státuszhoz, vagyonhoz. Nem egyedüli szempont, de fontos.


"nem cseszné át lépten nyomon az agyát a lánynak"

Ez a nőknél nem szempont a valóságban. (Igen, azt mondják az, de azt kell nézni amit csinálnak, nem amit mondanak.)


És férfi vagyok.

2014. máj. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Szóval a státusz szimbólumok a jó drága cuccok, tökéletes megjelenés divatnak napra készen, ezek a legfontosabbak.

Legyen pénzed...

Hát akkor köszöntem szépen.

2014. máj. 24. 00:01
 19/23 anonim ***** válasza:

Nem.


A nők is ismerik a saját határaikat. Egy átlagos kinézetű, szegényebb falusi lány nem a Ferraris milliárdost várja. Mindenki a saját helyzetéből próbálja kihozni a maximumot. Te is a legjobb nőt próbálod meghódítani, aki elérhető, a nők is a legjobb férfire vágynak, akiket magukhoz képest megkaphatnak.


És természetesen nem az általad felsorolt külsőségek a legfontosabbak. Hanem az, hogy értsen a nőkhöz, könnyen levegye őket a lábukról, könnyen benedvesítse a bugyijukat a testbeszédével és a szövegével. Szexuális vágyat ébreszteni a nőkben a legfontosabb. (Ezt a nők szerelemnek, vagy "pillangók a gyomorban"-nak hívják)

A csajozni tudó milliomos és a csajozni tudó autószerelő is találnak jó nőt. Csak a milliomos egy topmodelt, az autószerelő meg a lakótelepi műkörmös csajt.

2014. máj. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Szóval nem vagyok elég jó a saját falumban élő nőknek sem amikor nagyon jól tudom hogy itt senki sincs annyira eleresztve? Nekem nem kell topsmodel.
2014. máj. 24. 00:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!