Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti mit szólnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit szólnátok ha megbeszélnétek egy randit egy sráccal hogy jön értetek és mondjuk traktorral jönne, mert csak az van neki?

Figyelt kérdés
Szóval már ott áll a ház előtt és dudál meg nyomkodja a gázpedált?
2014. máj. 23. 23:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Azért traktorral nem illik randira menni.


Nálunk a faluban viszont van egy család, akik annyira spóroltak, hogy még egy esküvőre is traktorral mentek. :D Az volt ám a látvány!

2014. máj. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Városban nem lehet traktorral közlekedni :)
2014. máj. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Én is falun élek.
2014. máj. 23. 23:13
 4/23 anonim válasza:
Várj már egy kicsit!Melyik a lényeg a fiú vagy az hogy mivel megy érted,mert nem mindeggy
2014. máj. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Ki beszélt városról? Csak a legközelebbi faluba kell menni országúton
2014. máj. 23. 23:15
 6/23 A kérdező kommentje:
Én vagyok a fiú
2014. máj. 23. 23:16
 7/23 anonim ***** válasza:

Nem írtál falut. Az volt a kérdés, hogy mit szólnék hozzá.

Nálunk nem lehet traktorral járni, úgyhogy velem ilyen nem fordulna elő.

Egyébként meg röhögnék és megkérném, hogy inkább sétáljunk.

2014. máj. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
elég kamuszagú a kérdés, egy kicsit jobb traktor drágább mint egy Merci, szóval nem gáz azzal menni
2014. máj. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Igen ezt én is tudom, de nekem régi Zetor van. Nem írtam falut, de várost sem. Jah hogy szerinted a civilizált ember csak városban élhet, köszönöm.
2014. máj. 23. 23:23
 10/23 anonim ***** válasza:
akkor is tartom, hogy nem ciki. Amelyik csaj ilyen külsőségekre utazó páwa ribi az éljen magányosan meg nézze a szeksz és nyújorkot a szingli barátnőivel 80 éves koráig
2014. máj. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!