Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mivel menjek randizni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pliku kérdése:

Mivel menjek randizni?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam kölcsön kérem apám egyik kocsiját,de Melyiket?Először a BMW-re gondoltam,de attól Félek,hogy nagyképű bmw-s arcnak néz.Szóval mondjuk ha jó idő van,akkor,menjek a Mazda mx5 cabrióval vagy a Fird mondeoval?

2014. máj. 22. 07:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Vegyél egy Škoda 120-ast, tuti siker :)
2014. máj. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
bár ez lenne a legnagyobb dilemmám az életben, hogy a három kocsink közül melyikkel menjek el randizni...
2014. máj. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bérelj tankot.
2014. máj. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
menj gyalog
2014. máj. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Nyugodtan menj BKV-val, ahogy szoktál.
2014. máj. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
menj a Fird mondeoval. Az menőbb mint a béembé. Meg egyedi is lehet. Amúgy a Firdet ki gyártja?
2014. máj. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ne azzal foglalkozz hogy milyen menő autóval menjél hanem magával a randival, hogy a lány a te stílusod, és személyiséged ismerje meg és ne azt hogy milyen az anyagi helyzete a családodnak.

Hidd el sokkal több értelme van ha a lány téged ismer meg és nem az anyagi helyzetetek, így nem lesz az hogy csak a pénz miatt van veled.


Figyelj a barátnőmmel lassan 1 éve vagyunk együtt, ő nagyon gazdag családból származik, jó állása is van meg minden, és egyszerű volán járattal jött randira amikor hívtam, nekem meg egy 20 éves autóm van amit feltudtam mutatni azzal vittem volna haza a 3. randink után de félúton megkért hogy álljak félre, mivel netes ismerkedés volt és két lakóhely közt találkoztunk. Nem volt nagy távolság köztünk, még most sincs úgy csak 30 km de amikor félúton vittem hazafelé megkért hogy álljak félre mert ő ott kiszállna egy helyen.

Akkor kérdeztem tőle hogy mi ez az egész meg most mivan így, mert ugye féltem attól hogy mással is találkozik és csak átver engem vagy kitudja. Végül elmagyarázta nekem hogy ő nem akart autóval jönni csak az apja erőltette rá hogy nyűgözzön le engem azzal hogy ő milyen jó menő autóval járkál.

Egy fehér BMW volt a parkolóban mutatta hogy azzal jött. Nagy nehezen bevallotta a dolgokat és amikor már ki is nyitotta akkor láttam hogy nem hazudik mert tényleg az övé.

Akkor el is ment, és napokig nem beszéltünk, mindketten nagyon szomorúak voltunk. Aztán nagy nehezen feltudtam őt hívni és mondtam neki hogy nem az anyagi helyzete érdekel, nem érdekel hogy jobb nálam anyagilag, én egyenrangú emberként tekintek rá. Ő nem az a felvágó típus ezért nincsenek barátai sem, meg mindig csalódott a pasikban is. Én másképp kezeltem ezt mert nagyon tetszett nekem a lány és én ŐT akartam nem a pénzét. Nekik is vagy 3 autójuk volt, 2 BMW meg egy Audi plusz a bátyjának egy Ford Mustangja van amit ő maga újít fel hobbiból. A lány is mondta hogy neki is mondták hogy válassza melyik BMW-vel jöjjön vagy inkább az Audival hogy lenyűgözzön.


Ezért mondom neked hogy ne dilemmázz ezen mert a lány érdeklődése változhat irántad, és ha tényleg őt szeretnéd párodban akkor inkább hagyd hogy téged ismerjen meg.

Az hogy melyik autóval akarsz menni, szerintem menj azzal amelyiket használni szoktad :)

Én barátnőm nem így akart bemutatkozni, nyilván nem akarta titkolni mert ha szóba került volna a téma elmondta volna nem akarta hogy hirtelen tudjam meg, mert félt attól hogy csalódni fogunk egymásba, mivel én alapból nem setem a gazdagokat, jó nem sajnálom tőlük csak sajnos nekem sok olyan ismerősöm van akik hirtelen meggazdagodtak vagy alapból azok voltak és akkor nagyképűek voltak, a volt legjobb haverom is amint az apja jó munkát talált és külön cége lett egyből a srác is többet kapott és nagyképű lett, és ezt még a netes ismerkedésnél mondtam el neki.

Aki9 úgy gazdag hogy nem vág fel csak látjuk hogy van de nem mutogatja meg mondja hogy jaj ezt megtehetem meg hogy még ezt veszek azt veszek így lesz jó úgy lesz jó, ezt én sem csípem, de szerencsére a barátnőm nem ilyen csaj egyáltalán mert nagyon szerény így is, csak ő rosszul értelmezte amikor beszéltünk és félt attól hogy emiatt fog rosszul kisülni a kettőnk közti dolog is.

De szerencsére nem így lett és már lassan 1 éve vagyunk boldog párkapcsolatban :)

2014. máj. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Menj a szomszéd Teslájával.
2014. máj. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Menj ford mondeoval
2014. máj. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!