Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Menjek el vele randizni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek el vele randizni? Félek az első randitól, mivel ugy érzem meg fog csókolni.!

Figyelt kérdés
Szóval egy buliban ismerkedtünk meg jobban, s ott hülyéskedtünk,azóta rám irt fb'on s számom is elkérte, s olyakat ir hogy tetszem neki, s h jó lenne lesmárolni, és hogy akar találkozni. Viszont olyan gyomoridegben vagyok,hogy az már fáj...félek hogy mégsem tetszem neki,vagy mivel nem tudok smárolni, s észreveszi....s kevés az önbizalmam, a pasi pedig tapasztalt, én meg kis szűz vagyok, de azt mondta h nem bánja ...de nem vagyok megelégedve magammal, úgy gondolom ő jobban néz ki nálam, és jobb csajt érdemel, s pedig a buliban jól elvoltunk, de 1 randi az más :-s :(

2013. dec. 19. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor ne menj.
2013. dec. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerinted, ha mégsem tetszenél neki, akkor írogatna neked olyanokat, hogy lesmárolna, meg jó lenne találkozni?? Meg attól félsz, hogy nem tudsz smárolni és észreveszi? Nem fog bénának nézni, attól, hogy ő tapasztalt. Sőt, szerintem még tetszene is neki, mivel tud tanítani..
2013. dec. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyomorideg ide vagy oda, nyomás el a randira, azt érezd jól magad. Nehéz az első lépés, de ha összejöttök, akkor 1 év múlva hálás leszel magadnak, hogy nem voltál szerényke.
2013. dec. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm !!! :D
2013. dec. 19. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!