Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez túlzás volt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez túlzás volt?

Figyelt kérdés

Légy szíves vegyétek a fáradtságot végig olvasni. Előre is kösz.

Volt két barátom. Egy fiú és egy lány. Mindhárman 16 évesek vagyunk. A fiú vagy ovi óta legjobb barátom volt. A lány is régóta mellettem állt. Mindkettővel közvetlen viszonyom volt. Egyszer a lánnyal beszélgettünk a Westendben és összetalálkoztunk a fiúval. Éreztem, hogy van valami a levegőben, úgy tűnt, hogy meglehetősen vonzódnak egymáshoz. Mindkettőjüket szerettem (baráti értelemben), de nehezen tudtam volna őket elképzelni együtt. Ettől függetlenül nem gördítettem akadályt közéjük, összejöttek. Úgy két hét múlva a lány megosztotta velem, hogy szerelmes a fiúba és egy hét múlva meg lesz az első együttlétük. Aztán rá még egy héttel találkoztam a lánnyal, láttam rajta, hogy szomorú, de nem akart beszélni róla. Kiszedtem belőle, hogy az együttlét a fiú nem hívta föl, nem írt rá MSN - en és felment hozzá a lakására (a lány a fiúéra) előszőr nem akarta beengedni, aztán beengedte, veszekedtek és a fiú megütötte őt. Amikor ezt meghallottam, elköszöntem a lánytól, elmentem a fiú házához, felcsöngettem, de engem se akart beengedni (10 éve legjobb barátok voltunk!). A szomszéd ismert, ott jött és beengedett. Dörömböltem az ajtaján (más nem volt nála otthon). Kinyitotta, mondta, hogy cső, én meg behúztam neki. Szerintem eltörtem az orrát. Közben becsuktam az ajtót, ő elővett egy esernyőt és fejbe akart vágni, de kigáncsoltam és keményen koppant a feje a földön. Gondoltam megkapta amit megérdemelt és eljöttem.

Utólag egy másik ismerős mondta, hogy hallotta mi történt, szerinte tökre megérdemelte, meg, hogy mostanában anyagozik is (erről nem tudtam), meg nincs komoly baja, csak az orra tört be, a fejének semmi baja. Mindenesetre úgy érzem anyag ide vagy oda, hogy nem kell emiatt bűntudatod éreznem, az, hogy úgy kezelte a lányt, mint egy qrvát, aztán még meg is ütötte az betette nálam a kaput. Szerintetek?


2009. dec. 29. 16:44
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Ő nem az a típus aki szülőknek vagy jogi úton panaszkodjon. Egyébként köszönöm a választ.

Igazából a jogi dolgok szerintem kevéssé érdekesek morális kérdésekben, szerintem maga a jog csak megpróbálja beskatulyázni, hogy mi helyes és mi nem. Nyilván nem az én dolgom eldönteni, ezt én is tudom.

2009. dec. 29. 20:02
 12/15 anonim ***** válasza:
Hallod srác :D Még pár ilyen emberke kéne a földre. :D Jól tetted amit tettél. Királyvagy! 19f :)
2009. dec. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Jajj, hát nem rajongókat gyűjteni jöttem XD Köszönöm :D

De gondolom te is hasonlóképp cselekedtél volna, nem?

2009. dec. 29. 21:57
 14/15 anonim ***** válasza:

Én a kerekasztal híve vagyok (by:Rejtő Jenő), így hát túlzásnak tartom ezt a drámai fellépést volt barátod ellenében. Először beszélned kellett volna a mélyen tisztelt Úriemberrel, aztán betörni az orrát.

Egyébként, beszéltél már azóta az ipsével?

2009. dec. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nem, azt hiszem többet nem fogunk beszélni, vagy csak sokára.
2009. dec. 30. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!