Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez túlzás volt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez túlzás volt?

Figyelt kérdés

Légy szíves vegyétek a fáradtságot végig olvasni. Előre is kösz.

Volt két barátom. Egy fiú és egy lány. Mindhárman 16 évesek vagyunk. A fiú vagy ovi óta legjobb barátom volt. A lány is régóta mellettem állt. Mindkettővel közvetlen viszonyom volt. Egyszer a lánnyal beszélgettünk a Westendben és összetalálkoztunk a fiúval. Éreztem, hogy van valami a levegőben, úgy tűnt, hogy meglehetősen vonzódnak egymáshoz. Mindkettőjüket szerettem (baráti értelemben), de nehezen tudtam volna őket elképzelni együtt. Ettől függetlenül nem gördítettem akadályt közéjük, összejöttek. Úgy két hét múlva a lány megosztotta velem, hogy szerelmes a fiúba és egy hét múlva meg lesz az első együttlétük. Aztán rá még egy héttel találkoztam a lánnyal, láttam rajta, hogy szomorú, de nem akart beszélni róla. Kiszedtem belőle, hogy az együttlét a fiú nem hívta föl, nem írt rá MSN - en és felment hozzá a lakására (a lány a fiúéra) előszőr nem akarta beengedni, aztán beengedte, veszekedtek és a fiú megütötte őt. Amikor ezt meghallottam, elköszöntem a lánytól, elmentem a fiú házához, felcsöngettem, de engem se akart beengedni (10 éve legjobb barátok voltunk!). A szomszéd ismert, ott jött és beengedett. Dörömböltem az ajtaján (más nem volt nála otthon). Kinyitotta, mondta, hogy cső, én meg behúztam neki. Szerintem eltörtem az orrát. Közben becsuktam az ajtót, ő elővett egy esernyőt és fejbe akart vágni, de kigáncsoltam és keményen koppant a feje a földön. Gondoltam megkapta amit megérdemelt és eljöttem.

Utólag egy másik ismerős mondta, hogy hallotta mi történt, szerinte tökre megérdemelte, meg, hogy mostanában anyagozik is (erről nem tudtam), meg nincs komoly baja, csak az orra tört be, a fejének semmi baja. Mindenesetre úgy érzem anyag ide vagy oda, hogy nem kell emiatt bűntudatod éreznem, az, hogy úgy kezelte a lányt, mint egy qrvát, aztán még meg is ütötte az betette nálam a kaput. Szerintetek?


2009. dec. 29. 16:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Jól tetted. Én is adtam volna neki, de én jobban elvertem volna. Kis köcsög. Az esernyőt a seggébe dugtam volna, hogy a száján jöjjön ki a vége. :)
2009. dec. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%

igen iagazd volt, de ha feljelent, tudod a jog és az igazság nagyon mesze tudnek lenni, szóval inkább ne szólj bele ilyesmibe máskor. Nem ismerlek de féltelek, remélem nem szereztél örök életre ellenséget, mert ha így viselkedett a lánnyal egy bunkó lehet, nem is értem, hogyhogy nem ismerted ki a sok év során?

én így látom.

2009. dec. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
te fiú vagy? jól tetted am
2009. dec. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Igen, fiú vagyok. Nem fog feljelenteni, olyan messzire nem megy. Ez az egyik dolog ami még nagyon zavar, hogy tényleg azt hittem, hogy ismerem. Alapvetően jó emberismerő vagyok. Elképzelhető, hogy valakit ilyen agresszívvá tegyenek a drogok? Mondjuk azt nem tudom, hogy tényleg drogozik -e, legalábbis nem feltétlenül hiszek a közös ismerősnek.

És köszönöm szépen az eddigi válaszokat.

2009. dec. 29. 17:02
 5/15 anonim válasza:
100%
én a helyedbe nem csak az orrát törtem volna...
2009. dec. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az ilyen barátok tartják az emberben a lelket, mint te. A másik fiú helyzete meg elég aggasztó. Nincs mentség arra amit tett, de a drogok nagyon meg tudják változtatni valaki viselkedését.
2009. dec. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
respekt!
2009. dec. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2009. dec. 29. 18:33
 9/15 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem ez túlzás volt.

Abban egyetértek, hogy a fiúnak fel kellett volna hívnia előtte a lányt, vagy esetleg msn-en ráírni.

De a lány helyébe, ha a fiú nem akarta beengedni, akkor miért erősködött, hogy akarja? Ha a fiú azt akarná, hogy ne menjek fel, akkor nem is mennék.

Az erőszak soha sem megoldás a problémákra. A fiúnak azért nem kellett volna megütnie a lányt.

Nem mentem volna fel a fiú lakására, hiszen nem akarta, és akkor magánlaksértést követtem volna el, és akár fel is jelenthetett volna. Hogyha tíz éve a legjobb barátok voltatok, akkor miért ütötted meg? Én nem tettem volna ilyet a legjobb barátommal. Hogyha valaki eltörné az orromat, akkor legalább elmondanám a szüleimnek, és VALÓSZÍNÚLEG(nem biztos) fel is jelenteném.

Azért kár, hogy csak voltak a barátaid.

2009. dec. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Az az ember akit én ismertem az nem tett volna ilyet. A lány esetében nem kellett volna múlt időben fogalmaznom, kicsit feldúlt, de amúgy vele még barátok vagyunk. Hidd el, én sem szoktam ilyenek tenni, de az a lány nagyon közel áll hozzám (baráti értelemben továbbra is). Ha én ütöttem volna meg egy lányt (nincs az az Isten, de tegyük fel) engem a legkevésbé az bántana, hogy betört az orrom.
2009. dec. 29. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!