Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha rajtahagyom az árcédulát a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rajtahagyom az árcédulát a ruhákon úgy tényleg jobban lehet csajozni? Haverom mondta, mert hogy látják h sokba került!

Figyelt kérdés
2014. máj. 21. 17:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ennyire anyagiasnak lenni...
2014. máj. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez hülyeség.A csajok árcédula nélkül is megmondják az árát,nekem elhiheted :D
2014. máj. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, csak figyelj, hogy mindig kifele lógjon, és hogy mosás előtt ne feledd el leszedni, aztán utána mindig visszaszerelni. :-)))
2014. máj. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Andrea Henrietta ***** válasza:

nem, elég cinkes....

Az hogy drága ruhád van max a ribizliket vonzza, de hosszútávú kapcsolatra így biztos nem teszel szert...

Ráadásul nagyon ciki. Mindenki azt fogja kérdezgetni, hogy nem volt otthon egy ollód hogy levágd? Persze megpróbálhatod, de én nem állnék szóba veled csak azért mert egy cédula ott lógna a nyakadban.

2014. máj. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
# 3 vagyok, csak gondoltam, hogy a biztonság kedvéért megírom, hogy csak vicc volt, mielőtt esetleg tényleg komolyan vennéd.
2014. máj. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ezt marhaságot!! gondolom mondta azt is hogy húzz zoknival szandált vagy crocs papucsot
2014. máj. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Olvasd el Kurt Vonnegut-tól a Galápagos-t.
2014. máj. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én kiröhögnélek, ha meglátnálak az utcán. :D
2014. máj. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Talán annyiban, hogy esetleg megszólithat valaki, hogy figyu elfelejtetted leszedni a cédulát, de ez meg nagy lutri, lehet épp egy nénikét fogsz tudni igy kifogni.
2014. máj. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség, én is röhögnék rajtad, hogy mekkora pancser lehetsz, hogy rajta felejtetted az árcédulát.


Amelyik csajt meg csak ez érdekli, annyit is ér. Megette a fene az egészet.

2014. máj. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!