Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A kiszemelt lánynak lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kiszemelt lánynak lett barátja, folytassam az udvarlást?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy lányba, jelenleg barátok vagyunk. Találkozunk néha hétvégén, elmegyünk ide-oda. Most hirtelen összejött valaki mással, én pedig lelkileg teljesen padlón vagyok.

Folytassam az udvarlást, vagy hagyjam a fenébe az egészt?


2009. dec. 29. 13:57
 1/10 anonim ***** válasza:

nehéz eset mert elvileg ha van valakije és barátok vagytok akkor tiszteletben kellen hogy tartsd azt hogy neki van valakije és nem fog kavarni mással...

de barátok lehettek és esetleg dumálj vele a srácról hogy mennyire gondolja komolyan és ha úgy látod hogy van esélyed akkor próba cseresznye...

ha eltudod csábítani a pasijától akkor nem olyan jó a kapcs...de ne legyél nagyon nyomulós...finoman és hajrá!!!

18/L

2009. dec. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
óh hogyha annyira nagyon szereted mindeképpen folytasd, ne add fel. és ha úgy látod h a lány is vonzódik hozzád akk jó. de ha nem, akkor hagyd
2009. dec. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én lesza-rnám a barátját és hajtanék ráfele:D kis nyomorék az anyját nyúlja le más elől azt
2009. dec. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
"Csak az a nő foglalt akin fekszenek"XD Nyomulj rá mint az állat.
2009. dec. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Sose mondtam mit érzek egy ideje iránta VALÓJÁBAN.

Ha elmondanám, félek, hogy a barátságunknak vége szakadna.

2009. dec. 29. 14:12
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon dúl valószínűleg a "láv", mert mikor elmentünk együtt megnézni egy galériában képeket, valaki (gondolom a barátja) felhívta közben, erre fogta, gyorsan végig kellett rohanni a maradék képeken és elbúcsúzott...
2009. dec. 29. 14:22
 7/10 anonim ***** válasza:
Kezdj el gyúrni és verd péppé a gyereket
2009. dec. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szoktam kondizni, de nem ebben látom a megoldást. Én sem örülnék ha fordítva lenne és ő verné be a párom orrát :)
2009. dec. 29. 14:28
 9/10 anonim ***** válasza:
van párod ? mert akkor ez igy elég szemét dolog lenne...
2009. dec. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nincsen párom. Csak az előzőnek válaszoltam, hogy én sem örülnék neki, ha a "kedves barátnőm" nekimenne a szerelmemnek, mert titokban szerelmes belém.
2009. dec. 29. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!