Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nők, ti mit vártok el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, ti mit vártok el egy közel 30 éves férfitől minden tekintetben?

Figyelt kérdés
Ugye itt sajnos, vagy nem sajnos, de főleg anyagiakon van a hangsúly, ahogy tapasztalom. Mit kell felmutatnia ennek a férfinak, ha szimpatikus egy kicsit is elsőre, hogy akár hosszabb kapcsolat alakulhasson ki a dologból? Gondolok itt lelki, önismereti, érzelmi és hát sajnos agyagi dolgokra.
2014. máj. 18. 01:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Az anyagi részről annyit: Nem kell, hogy gazdag legyen. Viszont dolgozzon, legyen jövőképe, amiért hajlandó tenni. Én is dolgozom,és ahhoz, hogy valakivel közös jövőm legyen, látnom kell, hogy ő is akarja, tesz érte, nem a lábát lógatja otthon. Kivéve, ha milliomos lennék, akkor lógathatná, de nem vagyok :)


Lelki: szeressen, szeresse magát, az életet. Alapjáraton a vidám embereket szeretem, habár mindenki került mélyre, és nem taszítanám el ezért. HA, látnám, hogy próbál kimászni belőle, vagy legalább engedi, hogy segítsenek rajta.


Önismereti: ilyen korban már tudja, mit vár az élettől, merre tart, mit szeretne elérni, akár munka, akár párkapcsolat téren. Tehát például a gyerekvállalásra ne mondja azt, hogy tudja fene, mert ezeket előre illik letisztázni egy kapcsolatban. Nem azért, mert egy éven belül neki kell állni a babaprojectnek, hanem hogy a másik fél tudja, passzolnak-e az elképzeléseik.

2014. máj. 18. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

8================D

remélem tisztán fogalmaztam

2014. máj. 18. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
8%

megfelelési kényszer!

a lehető legrosszabb hozzáállás.

amit fel kell mutatnod az annyi,hogy bemutatod azt,hogy nem akarsz megfelelni semmilyen szinten sem te önálló vagy,tudod tartani a kontrollt a legtöbb párbeszédetekben és megdugod rendesen.

ha ezek rendben vannak,akkor oda is költözhetsz hozzá,meg pénzelni is fog a nő.

a legtöbb ilyen,megtankolták a kocsim,fizették a mozit,vették a kaját,aztán elém is rakták elkészítve.

2014. máj. 18. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Öleljen meg! Szeressen! Csokoljon, simigasson, vettkőztesen le és sexeljünk nagyokat!
2014. máj. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#3

Van, aki egészséges kapcsolatban szeretne lenni, abban meg két egyenlő fél van, a kérdés alapján ő erre gondolt.

2014. máj. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!