Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha aztmondta egy csaj hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha aztmondta egy csaj hogy eljön velem sétálni de nem mondtam neki még időpontot akkor ma felhívjam hgy jó-e neki hnap?

Figyelt kérdés

Van egy csaaj akivel msn-en megismerkedtem és 1szer találkozun=>köszöntünk egymásnak semmi több. Felvettem msn-re beszélgettünk és 2 napja felhívtam ,hogy nem lenne -e kedve egyet sétálni a környékükön. Aztmondta okés . De időpontot nem mondtam:S! MA felkéne hívnom vagy megvárjam még feljön msn-re? VAgy sms?? Nem akarok nyomulósnak tűnni a szemében.(a pasik futnak utána így csökken még az esélyem is nem???)

A válaadás SÜRGŐS lenne!! Kérlek írjatok de csak normálisan.


2009. dec. 28. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ne hívd fel:D

nem fura ez a válasz? Magadban örlődsz, nincs szükséged ebben a kérdésben mások véleményére.

Ahogy nézem tetszik a csaj, szóval akkor mondom Neked én mint belső hang, hogy rohadt sürgősen hívd fel. Az önbizalomhiány nem menő, azt csináld ami először eszedbe jut. Ami itt úgy nézem az, hogy ma fel kéne hívnod, utána követkzik, hogy megvárod, hogy feljön msnre, utána az sms.

a csajok pedig szeretik ha nyomulnak rájuk, csak határozottan kell csinálni

2009. dec. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt inkább telefonon, ha szeretnél tőle valamit is a jövőben.
2009. dec. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
nyugodtan hívd fel. sms szerintem nem jó! a sétára vihetsz neki esetleg virágot :D
2009. dec. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Első találkozásra virágot nem ajánlok. Nem hiszem, hogy értékelné, mivel egész sétálás alatt hurcolásznia kellene. Csak teher.

És igen, hívd fel.

2009. dec. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!