Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen modszerrel lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen modszerrel lehet legkonyebben lefektetni egy csajt? 18/F

Figyelt kérdés
2009. dec. 27. 20:02
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Én nem sokkal vagyok idősebb nálad de ugyanazt keresem mint te. Pénzem is van,már csak luxusprostit kéne találni, de nem találok!?
2009. dec. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Keress egy olyan csajt,akiről lerí,hogy szintén csak d*gni akar,mint ahogy te,pl az öltözködésből,viselkedésből ez nagyon látszik,elmégy egy discoba,szerintem telelesz ilyen kis ribancokkal,na azokhoz odamész,elkezdesz hozzásimulni táncolás közben,aztán már mennek is az ágyadba!Esetleg vehetsz neki egy kis piát is...Rengeteg a hülye p*csa,nehogymár ne találj egyet,akit megb*szhatsz!Vagy ennyire ronda vagy?
2009. dec. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:

hat lehet :)... nem mindenki szuletik szoke hercegkent:)

eddig probaltam ugy megfelelni h mindenkin segitettem meg minden de csak kihasznaltak az h ronda vagyok az nem jelenti azt h nincs "szivem"

2009. dec. 27. 22:47
 34/34 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék, válassz egyet, kérj tőle árakat és hajrá. Nem lesz olcsó, de vannak itt jók is.

2009. dec. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!