Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen modszerrel lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen modszerrel lehet legkonyebben lefektetni egy csajt? 18/F

Figyelt kérdés
2009. dec. 27. 20:02
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
ja, vannak csajok akik már 2 koktél után dugnak... nem hinném, h ennyire szerencsétlen vagy....
2009. dec. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért olyan nagy vétek ez a kérdés:D

Szerintem ez minden pasit érdekel, engem is, pedig voltam már csajjal,de gondoltam benézek hátha látok valami tuti tippet, amivel még gyorsabbá lehet tenni a dolgokat:P

2009. dec. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

de azert ha az elso akkor megadnam a modjat is....

marmint egy olyan csaj legyen aki jol is nezz (nem akar milyen kis hue p!csa, sem k.rva)

az igaz h valogatos vagyok:)

egy szep csajjal akarom elvesziteni es nem ugy h hot reszegen fekszik elottem es en csak b@sszom....

az lenne igazan szanalmas:)

2009. dec. 27. 21:03
 24/34 anonim ***** válasza:
Hagyjuk... :D
2009. dec. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim válasza:
70%
Jaj istenem ,de szánalmas ember vagy te.:D
2009. dec. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Veszel neki egy ágyat, és mondod neki h próbálja ki, akkor feküdni fog.
2009. dec. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

megmondom oszinten ezt ma azert irtam ki mert a haverom felbaszta az agyam h b@sszak mar vegre meg egy csajt...

most elhataroztam h meg is probalkozom de csak jo csajoknal:D

2009. dec. 27. 21:20
 28/34 anonim ***** válasza:

Elmész egy szórakozóhelyre ahol mindenki részeg, ott táncolsz egy csajjal, majd lesmárolod, utána tipitapi, aztán felmentek egy szállodai szobára és adj neki:D vagy kocsiban ha nem bírjátok ki egy szobáig:D

Ennél a módszernél mindegy hogy nézel ki, csak legyél józan, duma sem kell hozzá csak merj odamenni táncolni vele.Bevált módszer, nekem mindig bejön.Viszont ez görénység az tény, kihasználni egy csajt, szóval azt ajánlom hogy csak akkor menj bele a szexbe ha ő is akarja, és józan(ritka az ilyen:D)

2009. dec. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Birkózással.
2009. dec. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

25 komment utan se kaptam 1 jo tippet:)

hat nem mondom....

2009. dec. 27. 22:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!