Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mit szólnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit szólnátok egy szakállas barátnőhöz?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, megismerkedtek interneten egy lánnyal, akit szimpatikusnak találtok a képek alapján. Mikor találkoztok élőben, addigra növeszt egy szép szakállat. Mit mondanátok, mit tennétek?

Az elképzeléshez:

Interneten: [link]

Valóságban: [link]


2014. máj. 11. 18:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Unom már ezt a Conchitás f asz kérdezőket!
2014. máj. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%

Ennyire unalmas az életed, hogy más kinézetével kell szórakozni? Mond már el, hogy ez mire jó neked, de komolyan.

Ő ilyen, és kész, vannak furcsa emberek, ők sem bántanak téged, akkor te minek akarod őket?

2014. máj. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
tüzet nyitnák mert elhagyta a tábort.
2014. máj. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az előretörő liberalizmussal van a bajom.
2014. máj. 11. 18:11
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Hogy legyen valaki, aki komolyan válaszol:

Röhögnék, vagy hánynék, talán a kettő együtt, de teljesen nonszensznek tartanám a helyzetet.

De amúgy már tényleg uncsi...

2014. máj. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
"nyitnák"?? Kérdező, olyan szánalmas életed lehet, hogy a világért sem lennék a helyedben...
2014. máj. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
34%
téged már kár h nem, küldtek nagyapádékkal együtt zuhanyozni :D tényleg,igaz h hamutartóba temették?
2014. máj. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Feltettem egy kérdést, válaszokat várok rá, Conchitától függetlenül. Szerintem nem szánalmas, csak félek, ez lesz a divat, és ha látom, hogy túl sok a libsi, akkor harcba szállok a keresztény civilizáció megmaradásáért a jövőben még inkább!
2014. máj. 11. 18:18
 9/14 anonim ***** válasza:

Persze, és akkor egy nő hogy növesztene szakállat?

A transzik azért azok, amik, mert félig nők és félig férfiak.

Ha nem ültetnek be az arcukba olyanfajta szőrt, akkor nem lesz a nőknek szakálluk, a férfiaknak pedig ha nem műttetik meg, nem lesz mellük.

Szóval normális esetben nem fog tudni divat lenni a női szakáll, mert biológiailag rendellenesség.

2014. máj. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

én meleg vagyok, de Cuchita Wurst engem izgatna fel sem a kinézetével, sem a hangjával.

Egyébként másnak is feltűnt már, hogy a nevében a Wurst magyarul kolbászt jelent????????????

2014. máj. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!