Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A rondaságot a lányok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rondaságot a lányok egy pasinál, miért mindig azzal asszociálják, hogy kövér, szemüveges, zsíros hajú, szakállas, igénytelen öltözékű?

Figyelt kérdés
Pedig ez nem mindig igaz. Én ápolt sportos pasi vagyok, csak az arcom ronda. Nagy fülek, furcsa szúrós szemek, karvaly orr. Hiába vagyok teljesen ápolt és jó öltözetű, nem szakállas, akkor is ugyanazt kapom mint ezek a pasik, hogy ronda vagy, ha utolsó pasi lennél sem jönnék össze veled.
2012. nov. 9. 17:28
 1/5 A kérdező kommentje:
Mert mindig azt mondják, hogy változtass magadon és lesz csajod. Nem tudom, hogy nektek hogyan sikerült házi praktikákkal változtatni a nagy orromon, nagy füleimen, de megsúgom, hogy nekem ez már nem sikerült, pedig sok mindent kipróbáltam.
2012. nov. 9. 17:31
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdésed. De komolyan. Az elején írod, hogy a rondaságot (szerinted) mivel kötik össze a lányok, majd utána az a bajod, hogy téged is lerondáznak. Akkor most megcáfoltad a saját kérdésed. Egyébként se értem mire akarsz kilyukadni.
2012. nov. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Úgy legyél, élj, ahogy jól érzed magad. Változtathatsz akárhogy magadon, akár a viselkedéseden, ha egyébként azzal nincs gond, de mások mégis azt követelik.


Ha ennyire nagy a sikertelenség, próbálj meg lassabban kapcsolatokat teremteni. Kezdheted akár a baráti kontaktussal, jobban megismer, utána meg ki tudja mi lesz. Így az ő ismerőseivel is kialakíthatsz valamit akár.

2012. nov. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert ez ugrik be mindenkinek elsőre.. Ettől még más típusú ronda emberek is vannak.. Igazából nem értem a kérdésed lényegét. De egyszerűsítsük le.. Ha valaki azt mondja gondoljak a cola-ra nekem egyből két márka jut eszembe, pedig biztos van még más is.. Ha valaki ronda tulajdonságokat gyűjt férfiakról ezek ugranak be először, pedig vannak mások is.. Attól, hogy nem ilyen vagy még lehetsz ronda, bár nem értem mi jó van az embernek abban, hogy szeretné, ha rondának tartanák,de ez már a te dolgod..
2012. nov. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a nagy orrot önmagában nem tartom rondának, a sajátom se kicsi.

de fontos hogy mi társul hozzá. lehet nagyon szexis egy nagyorrú pasi, aki teljes egészében jól néz ki.

viszont ha minden más hozzá érdekes arányokkal társul, akkor nem mondom esztétikusnak.

önmagában a füleket se nézem kivéve ha tényleg olyan kirívóan nagyon elállók. viszont arra ott a haj, meg lehet növeszteni ápol és eltakar.

ha valakinek jó a teste és csak az orra nagy attól még bejöhet, be is jött ilyen. vagy ha csak a füle nagy.

ha csak az arcod ronda előbb-utóbb találsz olyan lányt akit ez nem zavar.

próbálj úgy csajozni hogy lelki síkra menjetek, magyarán szeressen beléd a szerinted előnytelen külsőd ellenére.

sokan leszólják a "barátsággal" kezdődő csajozást... de akiknek inkább belső értékeik vannak azoknál bejöhet.

nekem is volt "ronda" pasim, annyira megszerettem a humorát, a dumáját, hogy az arca a végén már nem érdekelt, csak annyi hogy kicsit furának gondoltam de nem taszított többet.

2012. nov. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!