Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek gáz, ha annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha annak ellenére, hogy nem vagyok túl jóképű, csak olyan lánnyal jönnék össze, aki tetszik külsőre?

Figyelt kérdés
Sokan mondják hogy mindenki maradjon a "szintjén", de én nem látom értelmét olyan kapcsolatnak, ahol nem vonzódom a partneremhez.
2014. máj. 7. 22:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem, én lányban vagyok ugyanez...
2014. máj. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ja a külső és a belső harmóniája a fontos hogy harmóniában legyen ez a kétfajta energia és ekkor lesz harmonikus a kapcsolat is
2014. máj. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mindenki jobbat akar, aztán vagy összejön, vagy lejjebb adja az igényeket.
2014. máj. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hülyeség ez a szintezés. Milyen már egy párkapcsolat, hogy nem tetszik külsőre a párod?
2014. máj. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Elvben hülyeség, a gyakorlatban viszont kevesebb szép lány van, mint a férfiak, akik mind rájuk hajtanak. Szóval a férfiak egy részének meg kell elégednie a kevésbé szép nőkkel is, ha nőt akarnak, mert mindenkinek nem jut.
2014. máj. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk én biztos inkább lennék egyedül, mint olyannal, akire csak "ráfanyalodtam"
2014. máj. 7. 22:47
 7/13 anonim ***** válasza:
Ezt könnyű mondani, a magányt hosszú távon elviselni viszont nagyon nehéz.
2014. máj. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mindenki olyannal szeretne összejönni, aki neki tetszik külsőre. A kérdés az, hogy kinek mi tetszik... ugyanis az ízlések sem egyformák. Vannak, akiknek kimondottan csak a modell típusú nők jönnek be (ők rosszul járnak, mert ilyenből kevés van), mások a természetes szépségeket szeretik, megint mások az átlagos nőkben is megtalálják a szépséget és vannak, akiknek kimondottan az átlagtól eltérő az ízlésük. Ez igaz nőkre, férfiakra egyaránt. Úgyhogy elvileg mindenki megtalálhatja a számára leginkább megfelelő partnert, a "szintezés" pedig teljesen értelmetlen, mert mindenki mást talál vonzónak.
2014. máj. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A szintezés szerint én feljjebb vagyok nőként,mint a párom :D

Szóval hülyeség...

2014. máj. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nincs értelme olyannal kezdeni aki nem vonz külsőre...


A férjem jó pasi. (több ismerősöm szerint is)

Én meg nem vagyok szép nő. Az alakomon is nemrégen kezdtem el dolgozni hogy kinézzek valahogy.


Mégis szeret, és én is őt. Ha jobban tetszik így akkor szerencsém volt:)


De ez a lényegen nem változtat....ha összejössz olyannal aki nem jön be, akkor csak hülyíted, megbántod, és ez szemétség....szóval na. Válassz olyat aki tetszik is neked.

2014. máj. 9. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!