Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek gáz lenne mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz lenne mikor találkoznánk egyből megcsókolnám szenvedélyesen és hosszasan?

Figyelt kérdés
Most kezdtem bele életem első komoly kapcsolatába. Tegnap találkoztunk és minden jól ment. Viszont nem tudom kiverni a fejemből, ma megbeszéltük, hogy találkozunk ( igaz, bár kevés időre), nagyon kívánom. Fiúk ti hogyan reagálnátok? Zavarna titeket?
2014. máj. 6. 18:51
 1/3 Antonella69 válasza:
tapasztalataim szerint a srácok szeretik ha a lány teszi meg az első lépést..szóval ebből gond nem lehet
2014. máj. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lenne gáz, de elsőnek nézz mélyen a szemébe és csók közben simogasd :)
2014. máj. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bocsi h lanykent valaszolok...de en nem orulnek neki ha a csaj helyebe lennek...elfutnek:)

Kozeledj ovatosan es finan mondjuk adj 1 finom puszit az arcara esetleg a kezeddel erintsd meg simogasd meg az arcat es dicserd meg h milyen szep a mosolya:)

2014. máj. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!